Lietuvas "JUARA" prezentēs kosmētikas zīmolus "NOVEXPERT" un "CUSKIN CU"


Lietuvas "JUARA" izstādē "Baltic Beauty 2023" prezentēs zīmolu no Francijas "NOVEXPERT" un kosmētisko zīmolu no Korejas "CUSKIN CU".Izstādes laikā precēm tiks piemērota 20% atlaide. Turklāt ikvienu pircēju bez zaudējumiem gaidīs izloze ar vērtīgām dāvanām.

"NOVEXPERT" ir unikāli sejas kopšanas kosmētiskie līdzekļi, kas satur 100% dabīgus komponentus un ļoti koncentrētas aktīvās sastāvdaļas. Produktu efektivitāte ir klīniski pierādīta, kompozīcijas ir balstītas uz zinātni. Izstādes laikā precēm tiks piemērota 20% atlaide. Turklāt ikvienu pircēju bez zaudējumiem gaidīs izloze ar vērtīgām dāvanām.

Kosmētisko zīmols no Korejas "CUSKIN CU" ir īpaši izstrādāts estētiskām klīnikām un nepārtrauktai mājas aprūpei. Uzņēmums CUSKIN, apvienojot zinātniekus, dermatologus un jaunākās tehnoloģijas, ekstrahē dabiskos komponentus un izstrādā jaunas ražošanas metodes, kas ļauj ražot efektīvu un dabisku kosmētiku. Uzņēmums CUSKIN ir patentējis deviņas kosmētikas kompozīcijas un to ražošanas metodes.

UAB JUARA meklē sadarbības partnerus - speciālistus-kosmetologus, kuri vēlētos uzzināt vairāk par šiem zīmoliem un sadarboties. Izstāde ir lieliska iespēja personīgi konsultēties ar mūsu speciālistiem un uzzināt visu svarīgo informāciju par produktiem.

UAB JUARA ir uzņēmums ar 19 gadu pieredzi, kas apgādā tirgu ar dabīgo un organisko kosmētiku, vienlaikus pildot dabīga dzīvesveida filozofijā balstītu misiju. Mūsu mērķis ir paplašināt ādai draudzīgas kosmētikas lietotāju loku, nodrošinot kvalitatīvus produktus un konsultācijas par to ieguvumiem ādas veselībai. Mūsu darbība ir vērsta uz klientu uzmanību, informācijas izplatīšanu par dabīgiem un bioloģiskiem produktiem, sadarbību ar uzticamiem partneriem un piegādātājiem. UAB JUARA devīze - "Mēs esam par veselīgu skaistumu."

JUARA
https://www.facebook.com/profile.php?id=100083137601831
https://www.instagram.com/juaracosmetics_lv/

79637912_13115.jpg
224266843_13115.jpg