Smaržas, ādas kopšanas un dekoratīvā kosmētika, uztura bagātinātāji – iepazīsti starptautiskā zīmola “FM WORLD” piedāvājumu!


“FM WORLD” ir uzņēmums ar plašu smaržu, ādas kopšanas kosmētikas un ikdienas preču sortimentu, ar kuru palīdzību klienti rūpējas par savu veselību un skaistumu, uzlabo dzīvesveidu un kopj ķermeni. Izstādes “Baltic Beauty 2023” apmeklētājus uzņēmums iepazīstinās ar savām jaunajām smaržām, “FONTAINAVIE” ādas kopšanas kolekciju, mājas produktiem un uztura bagātinātājiem. Pircējiem būs sagatavoti arī pārsteigumi, konkurss un īpaša atlaide pirkumiem interneta veikalā.

Izstādē būs apskatāmi dažādi produkti no dažādām kolekcijām, kurus varēsiet notestēt un izvēlēties sev ideālo aromātu. Mēs piedāvājam saviem klientiem īpašas akcijas un programmas, kā arī iespēju sadarboties ar uzņēmumu.

“UTIQUE”. Bagātīgas kompozīcijas, vērtīgas eļļas un nevainojamas receptes. Smaržu kompozīcijas – īpašs stāsts par skaistumu, harmoniju un vitalitāti. Ekskluzīva ādas kopšanas kosmētika ir aktīvo sastāvdaļu kombinācija, kosmētikai ir smalka, bet tajā pašā laikā efektīva iedarbība.

“FONTAINAVIE”. Šajā kolekcijā jūs atradīsiet produktus katram ādas kopšanas posmam. Specializēta kosmētika ar inovatīvu kompleksu, kas būtiski nostiprina, tonizē, mitrina un atjauno ādu.

“NUTRICODE”. Uztura bagātinātāji, kas palīdz atjaunot dzīvības līdzsvaru, nodrošinot pareizu organisma darbību. Efektīvas sastāvdaļas, vitamīni, īpaša pieeja un rūpes par ķermeni no iekšpuses.

“PURE ROYAL” un “PURE” — pievienojieties maģiskā ceļojumā smaržu pasaulē un atrodiet unikālu aromātu, kas patiesi piestāv tikai jums. Fantastiskas kompozīcijas, milzīgs klāsts, neticama izturība un tas viss ir vienā pudelītē. Lai smaržas liek justies pārliecinātam un īpašam!

“FOR HOME” kolekcija – sveces, aromatizētie kociņi, aroma vaski. Pateicoties tiem ik dienu savās mājās varat baudīt aromātisku atmosfēru. Palutiniet sevi ar greznību un unikāliem aromātiem skaistā iepakojumā, kas vienlaikus dekorēs jebkuru interjeru.

Atklājiet “FM WORLD” pasauli kopā ar mums, mēs ar nepacietību gaidīsim tikšanos!

“FM WORLD”, starptautisks uzņēmums, kas pazīstams daudzās pasaules valstīs, ir līderis daudzlīmeņu mārketingā. Uzņēmumu 2004. gadā Polijā dibināja Arturs Travinskis. Šodien mūsu nodaļas ir pārstāvētas Eiropā, ASV un Āzijā. Mums ir starptautiski Biznesa Partneri, kas atbalsta mūsu mērķus un attīsta savu biznesu kopā ar mums. Īpašu nozīmi mēs piešķiram produktu kvalitātei un produktu klāsta paplašināšanai.
Mūsu misija ir radīt produktus, ar kuriem varat dalīties ar citiem, un radīt tādu dzīvesveidu, kas rada finansiālu brīvību.

“FM WORLD”
https://www.facebook.com/FMWorldBaltic_LATVIJA/
https://www.instagram.com/fmworld_baltic_latvija/

934122854_13030.jpg
274792889_13030.jpg
378625570_13030.jpg
365921944_13030.jpg
588650720_13030.jpg