“Adorarte” – Latvijā izgatavoti ēterisko eļļu maisījumi labsajūtai, transformācijai un enerģijai


"Adorarte” ir pavisam jauns uzņēmums Latvijā, kas radījis ēterisko eļļu maisījumus sievietēm, kuras vēlas dziedināties ar ēteriskajām eļļām, aizvietot sintētiskos aromātus ar 100 % dabisku maisījumu un izjust augu spēcīgos ekstraktus, kas aizved apreibinošā ceļojumā jebkurā vietā un laikā, radot brīvības sajūtu.

Izstādē saņemsiet dāvanu par iegādātiem diviem maisījumiem un produktiem būs 10 % atlaide! Uzzināsiet, kāpēc Jums ir iepaticies konkrētais maisījums, jo katram maisījumam ir savs sastāvs, skaidrojums un iedarbība. Aicinām arī pieteikties novembra miestarklasei, kurai būs 25 % atlaide.

Visus ēterisko eļļu maisījumus būs iespēja izsmaržot un izmēģināt. Sortimentā ir seši uz ādas lietojami maisījumi, kas paredzēti:

Katram maisījumam klāt ir pievienota informācija ar lietošanas instrukciju.
 
Pievēršoties pašizaugsmei, kas ietvēra ne tikai izglītību un biznesu, bet arī garīgo aspektu, parādījās interese par ēteriskajām eļļām. Pavisam nejauši "Facebook" tika pamanīta meistarklase, uz kuru “Adorarte” radītāja uzreiz pieteicās. Todien tik ļoti apņēma ēterisko eļļu enerģija, ka tajā pašā dienā tika atrasts viss, kas nepieciešams, lai uzsāktu veidot ēterisko eļļu maisījumus. Kopš tās dienas kļuva skaidrs, ka ir jārada skaistums, kas pacels gan mūsu garu, gan uzlabos fizisko pašsajūtu. Vairāk koncentrējoties uz sievietēm, tajā laikā bija aktuāla sevis iemīlēšanas tēma, tādēļ “Adorarte” radītāja vēlējās, lai produkti palīdz pievērsties sev – sevis izzināšanai un emocijām, runāt ar savu ķermeni, izprast savu rīcību. Un šajā jautājumā vislabāk var palīdzēt kaut kas ļoti tuvs, un tā ir daba. Ēteriskās eļļas tiek ražotas no augiem, kas pietuvina mūs dabai, apreibina ar burvīgajām smaržām, un to izvēle daudz pastāsta par mūsu emocionālo stāvokli!

Adorarte
https://www.facebook.com/adorarte.eu
https://instagram.com/adorarte.eu/
https://adorarte.eu/ https://instagram.com/adorarte.eu/ https://www.facebook.com/adorarte.eu www.tiktok.com/@adorarte.eu

613244022_13017.jpg
812499588_13017.png
2000086416_13017.jpg
1941873110_13017.jpg
119729555_13017.jpg