“Labrains” – dabiska Latvijas dermosmētika


“Labrains” ir Latvijā radīts dabiskās kosmētikas zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus un augstas kvalitātes ādas kopšanas produktus. Izstādē “Labrains” dermokosmētikas produktus būs iespēja iegādāties ar 25 % atlaidi un varēs saņemt konsultāciju par Jūsu ādas veselības stāvoklim piemērotāko kosmētiku.

“Labrains” ražo veselībai drošu un bezalergēnu kosmētiku, kas izstrādāta saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un ir īpaši piemērota ādai, kuru ir skārusi rozācija, akne, dermatīts, vai arī tā ir pārāk jutīga.

Uzņēmums garantē, ka produkti nesatur: mikroplastmasas, mikrobāzes un silikona atvasinātas sastāvdaļas, sintētiskas un dabīgas izcelsmes tradicionāli izmantojamus konservantus, piemēram, alkoholu, benzilalkoholu, benzoātus, fenoksietanolu, PEG, parabēnus, ftalātus un citas vielas, kas var izraisīt ādas kairinājumu vai atstāt negatīvu ietekmi uz endokrīno sistēmu. "LABRAINS" izmanto saudzīgas aktīvās vielas, tādēļ mūsu kosmētikā Jūs neatradīsiet fosfātus, sulfātus (SSL, SSV un pat tādu dabisko atvasinājumu kā nātrija kokosulfāts).

Uzņēmums neizmanto zinātniski pretrunīgas sastāvdaļas: sintētiskās pildvielas, ģenētiski modificētas (ĢM) sastāvdaļas, ģenētiski izstrādātas (GE) sastāvdaļas, mākslīgās krāsvielas, alergēnus saturošas smaržvielas un ķīmiskos saules aizsargfiltrus, minerāleļļas, BHA (butilētu hidroksianizolu), etanolamīnus un etoksilētas sastāvdaļas, uzskaitītus alergēnus (piemēram, limonēnu, linalolu).

“Labrains” kosmētika ir 100 % vegāniska un nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Zīmola filozofija ir balstīta uz ilgtspējas pamatprincipiem. “Labrains” izmanto rūpīgi atlasītas dabiskās sastāvdaļas, tostarp dadža ekstraktu, jūras brūnaļgu ekstraktu, dzērveņu sēklu eļļu, sūnu ekstraktu, salmenes ziedu un kadiķa ekstraktu, kā arī kūdras ekstraktus.

“Labrains” piedalās zinātniskos projektos un veic pētījumus, lai piedāvātu klientiem arvien labākus risinājumus ādas veselības veicināšanai. Tā kā produktu sastāvs ir dabīgs, “Labrains” produktus var izmantot ikdienā visa ģimene.

Zīmola stāsts sākās brīdī, kad “LABRAINS” vēlmes un vajadzības savienojās ar iespējām. Laikā, kad kompetence apvienojumā ar kapacitāti ļāva pieņemt drosmīgu lēmumu un doties nezināmajā: sava kosmētikas zīmola izveidē, lai varētu tapt “Labrains” – Latvijā radīts ekokosmētikas un ādas kopšanas produktu zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus augstas kvalitātes produktus rozācijas simptomu atvieglošanai un ādas ikdienas kopšanai.

https://labrains.eu/lv
https://www.facebook.com/Labrains/
https://www.instagram.com/labrains/
https://www.linkedin.com/company/labrains-natural-dermocosmetics/mycompany/

98055094_13005.jpg
784066134_13005.jpg
614932436_13005.jpg
930575627_13005.jpg
404477725_13005.jpg
258656772_13005.jpg
77855764_13005.jpg