“Sagitus” prezentēs “Nateo” D vitamīnu imunitātei un “Liveo” probiotiku kompleksu zarnu mikroflorai


Izstādē “Baltic Beauty 2023” Ķīpsalā varēsi sastapt divus ļoti iemīļotus produktus – “NATEO” D vitamīnu un “LIVEO” pienskābās un bifidobaktērijas, kas ir Latvijas Farmācijas uzņēmuma “SAGITUS” produkti. Ražotājs tieši izstādes apmeklētājiem būs sarūpējis īpašas cenas, kādas neatradīsiet nekur citur!

Uzņēmuma pārstāvji izstādē pastāstīs arī par jaunumiem: "NATEO" D vitamīns + Magnijs, B6 vitamīns un arī "NATEO" D vitamīns + Omega-3 neaizvietojamās taukskābes. Tās ir īpašas kombinācijas, kas noderēs ne tikai skaistumkopšanas jomā, bet arī aktīvā un piesātinātā ikdienā ikvienam!

"LIVEO" pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satur pasaulē visvairāk pētītās un zinātniski pierādītas labās baktērijas, kas ir dabiskas zarnu mikrofloras sastāvdaļa (Lactobacillus rhamnosus LGG® un Bifidobacterium BB-12®).

 
Kas var izjaukt zarnu mikrofloras līdzsvaru? Antibiotiku lietošana, baktēriju un vīrusu izraisītas zarnu infekcijas, vīrusi, stress, nepilnvērtīgs uzturs, krasas diētas un ceļošana. Pastāstīsim arī par zarnu mikrofloras līdzsvara saistību ar ādas stāvokli.

Latvijas Farmācijas uzņēmums “SAGITUS” ir “NATEO” D vitamīna un “LIVEO” pienskābo un bifidobaktēriju produktu ražotājs.

Iegādājies “NATEO” un “LIVEO” tieši no ražotāja e-veikala: https://e-sagitus.lv/
NATEO: www.facebook.com/DvitaminsNateo
LIVEO: www.facebook.com/LiveoLatvija1087630749_13000.jpg
1470310684_13000.jpg