“Chogan Group” prezentēs itāļu smaržas, sadzīves ķīmiju, kolagēnu un ķermeņa kopšanas līdzekļus


“Chogan Group”, labsajūtas, skaistumkopšanas un uztura uzņēmums, kas apvieno vairākus Itālijas zīmolus, izstādē “Baltic Beauty 2023” piedāvās iepazīties ar smaržām, sadzīves ķīmiju, nodegustēt jauno vitamīnu kompleksu ar kolagēnu, kā arī izmēģināt dažādus ķermeņa un sejas krēmus un sprejus matiem un ķermenim. Būs patīkamas dāvaniņas un loterijas klientiem.

Izstādē varēs iegādāties smaržas, sadzīves ķīmiju, kolagēnu, ķermeņa kopšanas līdzekļus. Būs padomāts arī par to, lai klienti varētu izbaudīt Itālijas garšu caur tradicionālajiem itāļu taralli cepumiem un aromātisko itāļu kafiju.

“Chogan Group” piedāvā arī sadarbības iespējas
privātpersonām un uzņēmumiem ar izdevīgiem nosacījumiem, ar ko arī varēs iepazīties izstādes ietvaros vai pēc tās atstājot savus kontaktus.

• “Oflazeta” smaržas ir ražotas Itālijā no augstas kvalitātes izejvielām, ir noturīgas un neiztvaiko, pateicoties augstākajai extrait de parfum koncentrācijai (30%). Uzņēmuma smaržu katalogs tiek pastāvīgi atjaunināts, lai nodrošinātu kvalitāti un novitāti.

• “Aurodhea” ir zīmols, kas koncentrējas uz jūsu skaistumu un labsajūtu.
Tie ir produkti, kas izgatavoti no vērtīgām sastāvdaļām un ir izstrādāti tā, lai tie maigi rūpētos par jūsu ādu, matiem un ķermeni.

• “Chogan” piedāvā 100% dabīgas augu un ēteriskās eļļas, kas noderēs ne tikai ikdienas lietošanā, bet arī profesionāļiem skaistumkopšanā.

• Emocijas caur smaržām: tāds ir “Cooperativa Profumieri”, itāļu zīmola, kas specializējas oriģinālu istabas aromātu ražošanā.

• “Peptilux” ir inovatīvas kosmētikas zīmols, ko raksturo neparastas aktīvās sastāvdaļas, kas darbojas sinerģijā ar vērtīgiem dabīgiem ekstraktiem. Peptilux produktu formulas ir bagātinātas ar ekskluzīviem peptīdu kompleksiem, kas ir izpētīti un patentēti mūsu laboratorijās.

• “Skinail Collagen” ir uztura bagātinātājs ar kolagēnu, vitamīniem un augu ekstraktiem. Tas veidots tā, lai uzturētu un uzlabotu jebkura vecuma vīriešu un sieviešu dabisko skaistumu . “SKINAIL COLLAGEN” darbojas no iekšpuses, palīdz barot un nostiprināt dermu, uzlabot matu un nagu struktūru.

• “BRILLHOME” ar ekskluzīvām, īpaši koncentrētām formulām, pat ar 30% aktīvo sastāvdaļu, jaunie Brilhome tīrīšanas līdzekļi nodrošinās nevainojamu, ilgstošu tīrību īsā laikā un bez jebkādas piepūles, izmantojot mazāku produkta daudzumu!

Šī ir tikai daļa no visiem “Chogan Group “zīmoliem, vairāk jums būs iespēja iepazīt izstādes laikā pie mūsu konsultantiem.


“Chogan Group” ir itāļu daudzlīmeņu mārketinga uzņēmums kurš apvieno sevī vairāku zīmolu koncepciju. “Chogan Group” uzņēmums apvieno vairākus Itāļu zīmolus, kas piedāvā skaistumkopšanas, mājas uzkopšanas, preces dzīvniekiem, kā arī uztura bagātinātājus, itāļu delikateses, kafijas un dzērienus, un pat aksesuārus.

Chogan Group
https://instagram.com/chogan_klientiemlv?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

1212652643_12999.jpg
57249205_12999.jpg
1909829291_12999.jpg
71897246_12999.jpg
29018126_12999.jpg
1352639982_12999.jpg
1728180298_12999.jpeg