No alvejas izgatavota “Forever Living Products” produkcija – iepazīsti un izmēģini!


Izstādē būs iespēja iepazīt, degustēt un testēt ASV kompānijas “Forever Living Products” produkciju, kas izgatavota no alvejas (Aloe Vera Barbadensis Miller) un citām dabiskām sastāvdaļām.

Gadsimtiem ilgi alveja ir slavena ar savām dabīgajām mīkstināšanas, dziedēšanas un mitrināšanas īpašībām. Izmantojot zinātni, inovācijas un uzticību "Forever Living Products" pētniecības un attīstības komandai, “Forever Living Products” var piedāvāt Jums labāko, ko sniedz alveja.

Tostarp ir:
• ādas kopšanas līdzekļi, kam pamatsastāvā ir alveja un arī citi augu peptīdi (dziļi mitrinošie, barojošie krēmi, serumi, toniki, maskas);
• dabiski personīgās higiēnas līdzekļi – zobu tīrīšanas gels bez fluora, dezodoranti bez alumīnija sāļiem, šampūns, kondicionieris – un citi produkti, kam pamatsastāvā ir alveja;
• tīras ēteriskās eļļas;
• dabiski uztura bagātinātāji, tostarp arī iecienītais un populārais “Forever Marine Collagen”.

“Forever Marine Collagen” ir augstas koncentrācijas kolagēns, šķidras konsistences uztura bagātinātājs. Tam pamatā ir uzlabota zivju kolagēna forma, kas organismā uzsūcas un sadalās vieglāk nekā citas formas. Vai var būt vēl ērtāks veids, kā, lietojot kolagēnu iekšķīgi, saglabāt ādas mitrināšanu, elastību un veselīgu izskatu? Papildu kolagēnam šis uztura bagātinātājs satur arī antioksidantus – melno piparu ekstraktu, smiltsērkšķu ogu ekstraktu un zaļās tējas ekstraktu. "Forever Marine Collagen™" satur arī cinku un biotīnu, kas ir svarīgi normālas ādas un matu stāvokļa uzturēšanai.

1978. gadā Rekss Mogans (Rex Maughan), kompānijas dibinātājs, galvenais izpilddirektors un “Forever Marine Collagen” prezidents, uzaicināja tuvākos ģimenes locekļus un draugus uz pirmo sanāksmi Fīniksā, Arizonā, kur viņš iepazīstināja ar ekskluzīvu plānu, kā piedāvāt cilvēkiem veselības, labsajūtas un skaistuma produktus.

Šobrīd “Forever Marine Collagen” ir pasaules lielākā alvejas un bišu produktu ražotājkompānija. Kompānijai pieder 85 % no visām pasaules alvejas audzēšanas plantācijām.

“Forever Marine Collagen” kontrolē visus produkcijas ražošanas etapus. Produkciju raksturo dabiska kvalitāte un tīrība. “Forever Marine Collagen” reģionālie izplatīšanas centri atrodas ASV un Nīderlandē, no kurienes produkti tiek piegādāti uz vairāk nekā 168 valstīm visā pasaulē.

Vairāk:
www.Foreverliving.com
www.facebook.com/ForeverLatviaHQ

Pārstāvju kontakti Latvijā:
lena219@inbox.lv
solvita.m@inbox.lv
dacegiela@inbox.lv

https://foreverliving.com/lva/lt-lt/home
solvita.m@inbox.lv
www.facebook.com/ForeverLatvija

25152355_12988.png
258905226_12988.png
778003574_12988.png