"Bolero" dzērieni: Atklāj jaunu pieredzi!


Iedomājies saulainu dienu pludmalē vai atspirdzinošu atpūtas mirkli pēc garas darba dienas. "Bolero" dzērieni ir tieši tas, kas iederēsies jebkurā dzīves situācijā. Šīs dzērienu atsvaidzinošās un patīkamās garšas ietver visu, kas Tev nepieciešams, lai baudītu īstenu atpūtu.

Tev būs iespēja nogaršot gardos "Bolero" dzērienus nozīmīgākajā medicīnas izstādē Baltijā “Medbaltica 2023”. Noteikti sameklē "Bolero" stendu!

"Bolero" dzērienu labās īpašības un ieguvumi:
Bez cukura: "Bolero" dzērieni ir bez cukura, tāpēc tos var baudīt gan tie, kas vēlas samazināt cukura patēriņu, gan tie, kas dod priekšroku veselīgam dzīvesveidam.
Izcila garša: "Bolero" dzērieni ir pieejami plašā garšu klāstā, sākot no svaigām augļu līdz eksotiskām piedevām, tādēļ Tev noteikti būs no kā izvēlēties. Neatkarīgi no tā, vai Tu vēlies ko saldu, skābu vai ko pilnīgi citu, "Bolero" nodrošinās Tev nepārspējamu garšu buķeti. Ir pieejamas vairāk nekā 75 garšas!
Maz kaloriju: Vai Tev ir svarīgs kaloriju daudzums, ko patērē? Ar "Bolero" dzērieniem tā nav problēma, jo tiem ir minimāls kaloriju daudzums – vidēji 1 kcal uz 100 ml, izņemot enerģijas dzērienu.
Draudzīgs vegāniem: "Bolero" dzērieni ir vegāni, tie nesatur laktozi un glutēnu.
Nesatur aspartāmu: "Bolero" dzērieni nesatur mākslīgo saldinātāju aspartāmu, kas ir ļoti kaitīgs veselībai. To saldums ir iegūts no stēvijas – dabīgā saldinātāja.
Viegli pagatavojams: Šos dzērienus ir ļoti viegli pagatavot. Tikai sajauciet dzēriena pulveri ar atbilstošu daudzumu ūdens un iegūsiet svaigu un garšīgu dzērienu.

Pagatavošana ir pavisam vienkārša:
Izvēlies garšu: Izvēlieties "Bolero" dzēriena garšu no plašā piedāvājuma klāsta. Tas ir pats grūtākais darbs, jo  ir tik daudz un dažādu garšu, ka gribas nogaršot visas un uzreiz! Sajauc ar ūdeni: Ūdenim pievieno iepakojuma saturu un samaisi. Ir pieejami divi iepakojuma veidi – lielais iepakojums un mazais iepakojums. Lielais iepakojums paredzēts 1,5–2,5 litriem, mazais iepakojums – 0,5–1,0 litriem.
Samaisi: Rūpīgi samaisi dzērienu, lai nodrošinātu vienmērīgu garšas izplatīšanos.
Pievieno ledus vai augļus (pēc izvēles): Ja vēlies dzērienu vēl atsvaidzināt, pievieno dažus ledus gabaliņus vai augļus.
Izbaudi: Tagad Tu vari baudīt "Bolero" dzērienu!

"Bolero" dzērieni – Tavs mīļākais dzēriens veselīgā izpildījumā!
Sajauc pats, dzer pats! Pacienā citus!

Vairāk informācijas Facebook un Instagram: Bolero drinks Latvia
Tiešsaistes veikals: bolerodrinks.lv

841039335_12968.jpg
677733900_12968.jpeg
1822900953_12968.jpeg