Uzzini par atbalsta programmas iespējām elektroauto un hibrīdauto iegādei!


19.–21. aprīlī izstādē “Auto 2024”, apmeklējot Klimata un enerģētikas ministrijas ekspozīciju, interesenti varēs uzzināt par esošām atbalsta programmas iespējām elektroauto un hibrīdauto iegādei, kā arī par topošajām atbalsta programmām. To vidū gaidāmi vairāki jaunumi.

ATBALSTA APJOMS VIENAM AUTO:
1. viena jauna elektroauto iegādei – atbalsts 4500 EUR
2. viena lietota elektroauto iegādei – atbalsts 2250 EUR
3. viena jauna hibrīdauto iegādei – atbalsts 2250 EUR
Klimata un enerģētikas ministrija ir pirmā no jauna izveidotā ministrija Latvijā vairāk nekā 10 gadu laikā. Mūsu mērķis ir rūpēties par energodrošumu un stiprināt mūsu tautsaimniecību, līdzsvarojot nākotnes vajadzības klimatneitralitātes un klimata pārmaiņu gatavības jomā.

SIA “Vides investīciju fonds” ir 100% valsts kapitālsabiedrība, kuras kapitāla daļu turētājs ir Klimata un enerģētikas ministrija. Fonda darbībai jau vairāk nekā 20 gadus ir būtiska ietekme uz vides aizsardzību, īpaši siltumnīcefekta gāzu emisiju un energoresursu patēriņa samazināšanu.

Vides investīciju fonds īsteno valstij un sabiedrībai nozīmīgus projektus, kas atbalsta iedzīvotāju, pašvaldību un uzņēmēju iespējas savā ikdienā ieviest risinājumus energoresursu patēriņa samazināšanā. Fonda virsmērķis – izveidojot ilgtspējīgu finansēšanas modeli, veicināt Latvijas ieguldījumu globālo klimata pārmaiņu samazināšanā.

Plašāk: www.kem.gov.lv


Klimata un enerģētikas ministrijas sociālie tīkli:
facebook.com/klimataunenergetikasministrija
Linkedin: Klimata un enerģētikas ministrija/Ministry of Climate and Energy | LinkedIn
Vides investīciju fonds tīmekļvietne: https://ekii.lv/index.php?page=atbalsts-majsaimniecibam

82690640_13652.JPG

Pirkt biļetes