Latvijā vienīgo “Dodge Challenger SRT Hellcat” kupeju iepazīsti izstādē “Auto 2024”!


19.–21. aprīlī izstādē “Auto 2024” Ķīpsalā varēs apskatīt unikālu muskuļauto – amerikāņu “Dodge Challenger SRT Hellcat”, ar kuru, iespējams, ir braucis arī “The Grand Tour” zvaigzne Ričards Hamonds. Šis autiņš tiešām ir zvērs, kas spēj aprīt 70 l degvielas 13 minūtēs.

“Dodge Challenger SRT Hellcat”, ko pats īpašnieks dēvē par “Hellcat”, raksturo jauda un aizrautība. Un kā gan citādi, ja muskuļauto ir 6,2 litru “V8 HEMI Supercharged” dzinējs, 717 zirgspēki, un tas var sasniegt 850 Nm griezes momentu.

Mašīnas jaudīgais dzinējs ļauj paātrināties līdz 100 km / h vien 2,9 sekundēs, un šī nezvēra maksimālais ātrums var sasniegt pat 320 km / h. “Supercharger” gaudoņa, kad gāze ir līdz grīdai, kopā ar dzinēja spēcīgo rūkoņu nodrošinās, ka auto noteikti nepaliks nepamanīts.

““Dodge Challenger SRT Hellcat” ir vairāk nekā tikai auto! Tas ir mākslas darbs, ko veidojis laiks, inženierijas talanti un neizmērojama aizrautība. Tā agresīvais dizains ar muskuļaino ķermeņa līniju un bīstami mirdzošām priekšējām gaismām izstaro spēku un pārliecību, kas liek apstāties un atskatīties ikvienam. “Supercharged” dzinēja griezes moments ir tik spēcīgs, ka tas jebkādā pārnesumā un jebkurā ātrumā nepaliks nepamanīts!” – tā savu auto raksturo “Modrix ChipTuning” vadītājs, auto entuziasts Modris Blūmentāls.

“Hellcat” jauda izpaužas arī tā degvielas patēriņā – braucot ar pedāli grīdā, auto aprij 70 litru degvielas bāku vien 13 minūtēs. Dzinējam nepieciešams tik daudz gaisa darbībai, ka auto dizaneriem nācās nomainīt tā aci pret vēl vienu nāsi – aizvietot vienu no tā priekšējiem lukturiem ar atveri saspiesta gaisa ieplūdei. Braucot ikdienišķākos apstākļos, mašīnas degvielas patēriņš nav tik ekstrēms – pilsētā “Hellcat” apēdīs 18 l / 100 km, bet uz šosejas būs 10,7 l / 100 km.

Šis “Hellcat” ir auto ar stāstu. Tā iegūšana prasīja neatlaidību, upurus un neskaitāmas darba stundas. Par to, kā tas izdevās un kā citiem auto entuziastiem tikt pie sava sapņu auto, Modris izstāstīs interesentiem izstādē “Auto 2024” 19.–21. aprīlī Ķīpsalā!


youtube.com/@modrix

2115660849_13585.jpg
907762038_13585.jpg