Esi kvalitatīvu un uzticamu apvidus auto cienītājs? Iepazīsties ar jaunajiem “Honda” krosoveriem!


Bagātīgi aprīkoto pilnpiedziņas “Honda CR-V”, sportisko “ZR-V”, elektroauto “e:Ny1” un eleganto “HR-V”. Cenas sākot no tikai 34 000 eiro. Apmeklē “Honda” oficiālā dīlera “WESS Select” stendu izstāde "Auto 2024" un uzzini, kurš no šiem “Honda” apvidus auto ir piemērots tieši Tev. Izjūti “Honda” sapņu spēku!

“Honda” oficiālais dīleris AS “WESS Select” izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar jaunākajiem “Honda” krosoveriem – plug-in hibrīdu “CR-V”, pašuzlādes hibrīdu “ZR-V” un elektroauto “e:Ny1”.


Jaunais “Honda CR-V”
Pārveidots un uzlabots, jaunais “CR-V” ir “Honda” lielākais premium klases “SUV” ar drosmīgu, iespaidīgu stilu, uzlabotu drošību un palielinātu komfortu. Jauno “CR-V” raksturo izcils veiktspējas un degvielas patēriņa efektivitātes līdzsvars, ko sniedz četri braukšanas režīmi – “Sport”, “Normal”, “Econ” un “Sport”. Pilnībā uzlādēts un ar pilnu degvielas bāku, tas var nobraukt līdz pat 960 km. Visa nepieciešamā informācija tiek pasniegta skaidri un kodolīgi “Head-up” displejā, kas projicēta uz vējstikla. Centrālais “Honda Connect” 9 collu skārienekrāns nemanāmi savieno Jūs ar iecienītākajām lietotnēm, izmantojot “Apple CarPlay” un “Android Auto”. Vadītāja un pasažieru komfortam priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar ventilēšanas un atmiņas funkciju. “Honda Parking Pilot” palīdz noparkoties, braucot atpakaļgaitā šaurās vietās. Jaunais “CR-V” ir aprīkots ar “Honda” vismodernāko drošības sistēmu “Honda Sensing 360”, kas paplašina esošo “Honda Sensing” diapazonu līdz 360 grādiem ap automobili, ar papildus stūru radariem un kamerām, iekļaujot aklās zonās ap automobili un palīdzot izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem vai gājējiem. Salons ir izveidots tā, lai tas būtu praktisks un ietilpīgs – ar iespaidīgu 1710 litru lielu bagāžas nodalījumu. Jaunais “Honda Cr-V” ir pieejams gan kā pašuzlādes hibrīds, gan plug-in hibrīds.

Jaunais “Honda ZR-V”
Apvienojot stilu ar dinamisku braukšanu, progresīvām funkcijām un izcilu komfortu, pilnīgi jaunais “ZR-V” ir neapturams pašuzlādes hibrīds. “ZR-V”, kas būvēts uz “Honda” sporta auto šasijas, demonstrē veiklu vadāmību un patiesi plūdenu gaitu. Apvienojot šo dinamisko izturību ar progresīvo hibrīda piedziņu, Jūs iegūsiet vēl neredzētu, enerģijas bagātu braukšanas pieredzi. Maksimālā 184 Zs jauda un 315 Nm griezes moments nozīmē, ka saņemsiet visu nepieciešamo veiktspēju, kad vien tas būs nepieciešams. Tādējādi jaunais “ZR-V” sasniedz 100 km tikai nieka 7.8 sekundēs. Tas ne tikai ir sportiski pievilcīgs un efektīvs, bet arī nodrošina savienojumu ar lietām, kas Jums patīk - skatiet navigāciju, atpakaļskata kameru jaunākās paaudzes “Honda CONNECT” multimediju sistēmā, kas piedāvā viedtālruņu integrāciju ar “Apple CarPlay” un “Android Auto”. Labāka trokšņu izolācija ir tikai viena no īpašībām, kas ilustrē šī automobiļa augsto kvalitāti. Pārdomāti interjera elementi salonā, bezvadu telefonu uzlādes iespēja un vairāki mantu nodalījumi padara “ZR-V” par īpaši patīkamu automobili. Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi ar ergonomiskām funkcijām nodrošina maksimālu komfortu un sniedz patiesi elegantu sajūtu. Ar premium skaņas sistēmu “Bose”, panorāmas jumta lūku, sportiskiem 18 collu vieglmetāla diskiem un elektriski atveramu un 1322 litrus ietilpīgu bagāžas nodalījumu “ZR-V” atbilst ikviena dzīvesstila vajadzībām. Visiem “ZR-V” modeļiem standarta aprīkojumā ir “Honda SENSING” – inteliģentais uzlaboto drošības funkciju komplekts.

Jaunais “Honda e:Ny1”
Pilnīgi jaunais, elektriskais “Honda e:Ny1” ir kluss, veikls un aizraujošs krosovers – turklāt bez emisijām. Tā plūdenais dizains, slaidie priekšējie lukturi, sekvenciālie pagrieziena rādītāji, stilīgi 18 collu vieglmetāla diski un pilna platuma LED aizmugurējie lukturi piešķir jaunajam e:Ny1 patiesi kosmopolītisku izskatu. “E:Ny1” jaudīgais, taču kompaktais 68,8 kWh akumulators nodrošina līdz pat 412 km lielu nobraucamo attālumu ar vienu uzlādi. 100 km uzlāde tiek sasniegta aptuveni 11 minūtēs*, un tā ir vienkārša un ātra – aptuveni 45 minūtēs* (10-80%). Jaunais elektroauto “e:Ny1” ir aprīkots ar “Honda” jaunāko elektrisko piedziņu, kas nodrošina izcilu vadāmību un aptuveni 204 Zs lielu jaudu un 310 Nm griezes momentu, kas nozīmē, ka Jūs ne tikai sasniedzat tūlītēju paātrinājumu, bet arī optimizējat attālumu. Trīs atšķirīgi braukšanas režīmi – “Econ”, “Normal” un “Sport” – ļauj izvēlēties pareizo jaudas, efektivitātes un vadāmības līdzsvaru. Izstrādāts, lai nevainojami iekļautos Jūsu dzīvē, e:Ny1 ir aprīkots ar 15.1 collu “Honda Connect” multimediju sistēmu. Šis intuitīvais displejs sniedz pilnīgu kontroli par multimediju sistēmu un braukšanas funkcijām, tostarp navigāciju, jaudas plūsmas mērītāju un atpakaļgaitas kameru. “Apple CarPlay” un “Android Auto” ietilpst standarta komplektācijā, lai savienotu Jūsu viedierīces. E:Ny1 bagāžas nodalījumu var paplašināt līdz pat 1176 litriem (ar nolaistiem sēdekļiem), un, lai vēl vairāk palielinātu uzglabāšanas ietilpību, automobilim ir arī divu līmeņu bagāžas nodalījuma grīda ar speciālu vietu uzlādes kabeļiem.

AS “WESS Select” – “Honda” oficiālais dīleris Latvijā
AS “WESS Select” ir “WESS Auto Grupas” uzņēmums, kurš Latvijā darbojas jau kopš 2006. gada un ir viens no valstī vadošajiem auto nozares uzņēmumiem. No 2018. gada AS “WESS Select” ir oficiālais Honda dīleris Latvijā un piedāvā jaunu HONDA automobiļu tirdzniecību ar pilna spektra pakalpojumu klāstu (Honda Līzings, Honda Apdrošināšana, Honda 24h auto palīdzība), gan mazlietotu Honda automobiļu tirdzniecību un servisa pakalpojumus, kā arī “Honda Power” profesionālo tehniku dārzam un mājai.

Jau vairāk nekā 30 gadus “WESS Auto Grupa” turpina attīstīt Latvijas tirgū aizvien jaunus, inovatīvus pakalpojumus un pilnveido esošos auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa pakalpojumus! Uzņēmuma daudzu gadu garumā uzkrātā, nenovērtējamā pieredze un zināšanas par automobiļiem, to lietotāju vajadzībām un vēlmēm ļauj mums droši apgalvot – mēs zinām visu par auto un visu, kas ar to ir saistīts! Tāpēc ir grūti iedomāties pakalpojumus, kurus mēs nespētu Jums nodrošināt – ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu. Visiem saviem klientiem mēs piedāvājam individuālu apkalpošanu, kuru raksturo uzticamība, kvalitāte un kompetence.

AS “WESS Select” ir “WESS Auto Grupas” uzņēmums, kurš Latvijā darbojas jau vairāk nekā 30 gadus un ir viens no valstī vadošajiem auto nozares uzņēmumiem. Kopš 2018. gada AS “WESS Select” ir oficiālais Honda dīleris Latvijā un piedāvā jaunu HONDA automobiļu tirdzniecību ar pilna spektra pakalpojumu klāstu (’’Honda’’ Līzings, ’’Honda’’ Apdrošināšana, ’’Honda’’ 24h auto palīdzība), gan mazlietotu Honda automobiļu tirdzniecību un servisa pakalpojumus, kā arī ’’Honda Power’’ profesionālo tehniku dārzam un mājai.

Kontakti:
K. Ulmaņa gatve 123, Mārupe, LV-2167
info@wess-select.lv
+371 67 004 702
www.hondawess.lv

www.honda.lv
facebook.com/hondalatvia
instagram.com/hondawessselect
tiktok.com/@hondalatvija
linkedin.com/company/wess-select

1986337115_13561.jpg
1962420430_13561.jpg
1307735546_13561.png
416317129_13561.jpg
1361276928_13561.jpg
1376285993_13561.jpg
793596590_13561.jpg
448910972_13561.jpg