“Otokar” autobusi tiks demonstrēti izstādē “Auto 2023”


Turcijā vadošais autobusu ražošanas zīmols “Otokar” jau 14. gadu pēc kārtas piedalās starptautiskajā auto izstādē “Auto 2023”. Šogad “Otokar” kopā ar izplatītāju “Avar Auto” izrādīs jaunos autobusus “e-CENTRO C” un “NAVIGO T”.

 “Otokar” prezentēs 6,6 m garo elektrisko autobusu “Otokar” un jauno 9,2 m garo tūrisma autobusu “NAVIGO T”.


“Otokar” plašās autobusu saimes autobusi, kuru garums ir no 6 līdz 21 metram, tiek izmantoti pasažieru pārvadāšanai gandrīz 60 pasaules valstīs, galvenokārt Eiropā. Pateicoties tā ilggadīgajai pieredzei sabiedriskā transporta autobusu jomā, inženiertehniskajām iespējām un zināšanām par alternatīvās degvielas transportlīdzekļiem, “Otokar” izveidojis ideālu produktu klāstu, lai apmierinātu nākotnes vajadzības. Pēdējā desmitgadē “Otokar” pētniecības un attīstības izdevumiem atvēlējis 7% no uzņēmuma ieņēmumiem.

Kompakta izmēra elektriskais autobuss: “e-CENTRO C”
Ar savu kompakto izmēru “e-CENTRO C” ir videi draudzīgs un ērts risinājums pilsētu vēsturiskajiem rajoniem vai tūrisma zonām ar šaurām ielām un nulles emisiju zonām.

“e-CENTRO C” garums ir 6,6 m, un tā kompaktais izmērs nodrošina augstu manevrētspēju. Pateicoties elektromotoram, kura maksimālā jauda ir 200 kW un maksimālais griezes moments 1200 Nm, 6,6 metrus garajam e-CENTRO C ir lieliska veiktspēja pat stāvākajos kalnos. Autobuss izceļas ar savu vieglumu un zemākām ekspluatācijas izmaksām, sabiedriskā transporta operatoriem nodrošinot zemākas kopējās izmantošanas izmaksas un garāku nobraukšanas attālumu ar vienu uzlādes reizi. “e-CENTRO C” C 110 kW litija jonu NMC akumulatorus var pilnībā uzlādēt tikai 1,5 stundās un ar vienu uzlādi iespējams nobraukt 200 kilometrus. Pieejama arī iebūvēta uzlāde. Turklāt rekuperācijas bremzēšanas funkcija ļauj atgūt līdz pat 25 procentiem enerģijas no bremzēšanas un ātruma samazināšanas pilsētas satiksmē.

Akumulatoru novietojums zem grīdas rada plašu un ietilpīgu salonu, kas ļauj autobusā pārvadāt līdz pat 32 pasažieriem. Pateicoties zemās grīdas konstrukcijai, “e-CENTRO C” ir ērts iekāpšanai visiem pasažieriem, tostarp cilvēkiem ar invaliditāti vai jaunajām māmiņām ar bērnu ratiem.

Jaunais 9,2 m tūrisma autobuss: “NAVIGO T”
“Otokar” jaunais 9,2 metrus garais tūrisma autobuss “NAVIGO T” izceļas ar augstu pasažieru un bagāžas ietilpību. Autobusam ir 210 zirgspēku dzinējs, un tajā pieejamas 39+1+1 sēdvietas. “NAVIGO T” pievērš uzmanību arī ar savu jauno un dinamisko izskatu, kas demonstrē “Otokar” moderno dizaina pieeju.

“Otokar”
“Otokar” piedāvā klientu vajadzībām pielāgotus risinājumus, izmantojot savas tehnoloģijas, dizainu un izstrādi. “Ko?” grupas uzņēmums “Otokar” izstrādā un ražo komerciālos transportlīdzekļus, tostarp autobusus un vieglos kravas automobiļus.

www.avarauto.lv

1604543487_12546.JPG
975351674_12546.JPG
1653142820_12546.JPG
692657256_12546.JPG