“Eleport” stendā apskati elektrobusiņu “Volkswagen ID. Buzz” un “Kempower ultra” ātrās uzlādes staciju


“Eleport” stendā izstādē “Auto 2023” varēs apskatīt, iztaustīt un iepazīt jaunākās paaudzes, modernāko elektrobusiņu “Volkswagen ID. Buzz”, kuru uzlādēs Somijā ražota “Kempower” satelīta tipa uzlādes stacija, kas, nu jau, atpazīstama kā modernākā uzlādes stacija tirgū.

Interesentiem būs iespēja arī reģistrēties “Eleport” tīklā un saņemt aksesuārus bez maksas. Un ne tikai tas sagaidāms – tiekamies izstādē un uzlādēs!

“Eleport” stendā izstādes apmeklētāji varēs tikt pie foto, ar ko uzreiz dalīties sociālajos tīklos, noskanējot tikai QR kodu. Paķer līdzi draugus un ģimeni – tiekamies zaļākajā stendā Ķīpsalā!

Uzņēmums “Eleport”, kas dibināts 2016. gadā, šobrīd veido EV uzlādes tīklu un ar to saistīto programmatūru Baltijā un Polijā. Ar Gren, Bolt, Scandium Energia un Skype līdzdibinātāju atbalstu “Eleport” tuvāko gadu laikā plāno ieguldīt 100 miljonus eiro esošā EV uzlādes tīkla paplašināšanai.
“Eleport” lepojas, ka ir viens no lielākajiem un visstraujāk augošajiem uzņēmumiem šajā jomā un nodrošina elektroenerģiju no atjaunojamiem, ES sertificētiem resursiem.

Kontakti:
https://eleport.lv/
instagram.com/eleportlv
linkedin.com/company/eleport/

894592459_12542.jpg
1440995256_12542.jpg