Pirmizrāde Latvijā – jaunais “Opel Grandland GSe”!


Jaunais “Opel Grandland GSe” no 28. līdz 30. aprīlim būs apskatāms “Auto Blitz” stendā, hallē Nr. 2, izstāde “Auto 2023” Ķīpsalā.

Augstas veiktspējas SUV: jaunais “Opel Grandland GSe”

“Opel” jaunā apakšzīmola saīsinājums GSe apzīmē “Grand Sport electric” dinamiskus un elektrificētus augstākās klases modeļus, piemēram, jauno “Opel Grandland GSe”, kas ir īsts pionieris starp augstas veiktspējas hibrīda SUV. Jo, lai gan šāda veida transportlīdzekļi līdz šim pārsvarā tika piedāvāti premium segmentā, elektrificētais SUV, kas nākotnē tiks ražots Eizenahā, Vācijā, drīzumā nonāks populārajā C-SUV segmentā. “Grandland GSe” apvieno sportiskas braukšanas īpašības ar elastību un GSe ekskluzīvu stilu. Tā dinamiskas braukšanas un elektriskās pilnpiedziņas sajaukums piesaista kaislīgus autovadītājus. Plašais moderno vadītāja palīgsistēmu klāsts padara elektrificētu, bezizmešu braukšanu vēl drošāku un relaksētāku.
 
Piešķirot “Grand” nozīmi “Grand Sport Electric” (GSe) nosaukumā, “Opel Grandland GSe” ir līderis starp SUV automobiļiem ar tā sportiskajām spējām, veiktspēju, grezno dizainu un zemajām emisijām. Tas nelīdzinās nekam citam uz ceļa, bet ar neatkārtojamo “Opel” raksturu, šī ir tīra vācu enerģija kustībā. Paceliet savu braukšanas pieredzi jaunā līmenī!

Dinamisks braukšanas prieks: visu riteņu piedziņa, veiktspēja un GSe šasija
Jaunais “Grandland GSe” apvieno 1,6l 147 kW/200 ZS benzīna dzinēju ar turbokompresoru kopā ar diviem elektromotoriem – pa vienam uz katras ass. Priekšējās ass elektromotors nodrošina līdz 81,2 kW/110 ZS, bet aizmugurējās ass - līdz 83 kW/113 ZS. Tā rezultātā veidojas sistēma, kuras kopējā jauda ir 221 kW/300 ZS (degvielas patēriņš saskaņā ar WLTP1: 1,2 l/100 km, CO2 izmeši 28-27 g/km) un iespaidīgs maksimālais griezes moments 520 Nm.

Plug-in hibrīda piedziņa padara “Grandland GSe” par pastāvīgas elektriskas visu riteņu piedziņas transportlīdzekli ar optimālu saķeri un savā klasē ātrāko ieskrējienu no vietas. GSe sprints no nulles līdz 100 km/h ir tikai 6,1 sekunde un maksimālais ātrums 235 km/h. Ar savu 14,2 kWh litija jonu akumulatoru “Grandland GSe” var nobraukt līdz 63 kilometriem elektriski jeb bezizmešu režīmā.

Braukšanas prieks no pirmā acu uzmetiena: novatoriskas tehnoloģijas un izteiksmīgs dizains
Tāpat kā tā Astra GSe brāļi un māsas, “Opel Grandland GSe” dinamiskās vadāmības priekšnoteikumi ir tā unikālā šasija un stūres kalibrēšana. Ar McPherson statņiem priekšā un daudzsviru piekari aizmugurē, “Opel” sportiskākajam SUV ir stingrākas atsperes un amortizatori ar KONI FSD (Frequency Selective Damping) tehnoloģiju, kas nodrošina dažādus amortizācijas raksturlielumus vadāmībai salīdzinājumā ar komfortu. Rezultātā “Opel Grandland GSe” uz katru vadītāja vēlmi reaģē vēl tūlītējāk un paredzamāk, vienlaikus saglabājot Opel tipisko stabilitāti bremzēšanas laikā, līkumos un uz auto bāņa.

“Opel Grandland GSe” drosmīgo un tīro ārējo dizainu ar Opel “Vizor” zīmola seju vēl vairāk pastiprina GSe raksturīgie stila elementi, piemēram, 19 collu “Monza” vieglmetāla diski, unikāls aizmugurējais difuzors un GSe emblēma uz bagāžas vāka durvīm. Kā papildu atšķirīgā iezīme “Opel Grandland GSe” pēc izvēles ir pieejams ar melnu motora pārsegu.

Drošas braukšanas prieks: GSe veiktspējas sēdekļi un plašs palīgsistēmu klāsts
AGR sertificētie Alcantara apdares priekšējie sēdekļi ir vēl viens Opel izcilības apliecinājums sēdekļu inženierijā. Tie nodrošina, ka “Opel Grandland GSe” vadītājs un līdzbraucējs var baudīt dinamisku braukšanu, kamēr viņu mugura gūst labumu no papildu komforta, atbalsta un plašā iestatījumu klāsta, ko piedāvā īpaši ergonomiskie sēdekļi. Turklāt katram “Opel Grandland GSe” standarta aprīkojumā ir sēdekļu un stūres apsilde.

Citviet plašais moderno palīgsistēmu klāsts padara braukšanu vēl drošāku. Daudzās standarta funkcijas ietver priekšējās sadursmes brīdinājumu ar aktīvu avārijas bremzēšanu un gājēju noteikšanu, kā arī aktīvo joslas saglabāšanas palīgsistēmu, miegainības noteikšanu, ceļa zīmju atpazīšanu, aklās zonas brīdinājumu un automātisku ātruma asistentu ar apstāšanās funkciju. Novietošana stāvvietā ir atvieglota ar “Parkpilot” priekšpusē un aizmugurē, automātisko parkošanās palīgu un atpakaļskata kameru, kas arī ir standarta aprīkojumā.

Ar “Apple CarPlay” un “Android Auto” saderīgais “Multimedia Navi Pro” ar 10 collu krāsu skārienekrānu un 12 collu vadītāja informācijas displeju garantē vislabāko izklaidi un savienojamību. Informācijai par transportlīdzekļa statusu, kā arī maršrutiem un iespējamiem satiksmes sastrēgumiem var piekļūt, izmantojot “Opel Connect” un saistītos telemātikas un tiešraides navigācijas pakalpojumus. Tādā veidā “Opel Grandland GSe” vadītāji var pilnībā izbaudīt dinamisko braukšanas pieredzi jaunajā augstas veiktspējas SUV.

1779424196_12534.jpg
1964443460_12534.jpg
505773337_12534.jpg
1003682373_12534.jpg
1168900926_12534.jpg
617044782_12534.jpg
1424978263_12534.jpg
793475365_12534.jpg