“Auto Blitz” prezentēs jauno “Opel Mokka”, “Astra PHEV”, “Grandland” un “Combo-e Life”


 SIA “Auto Blitz” izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar jauno “Opel Mokka”, “Astra PHEV”, “Grandland”, “Combo-e Life”.

OPEL MOKKA

Vai esiet gatavi “Opel” nākamajam drosmīgajam solim uz priekšu? Tā ir tīra dizaina, satriecoša interjera un jaunāko, tehniski modernāko dzinēju kombinācija, tāpēc gatavojieties negaidītajam. Jaunā “Mokka” ir klāt un tā pārraksta noteikumus, lai braukšanas baudu paceltu pilnīgi jaunā līmenī!
Uzzini vairāk: opel.autoblitz.lv/assets/pdf/pricelist/Mokka

OPEL ASTRA PHEV
Opel pirmais kompaktklases elektriskais plug-in hibrīds ir pilnībā dizainēts, izstrādāts un ražots Vācijā. Ik dienu piedzīvo izcilu braucienu ar muskuļotu stilu un klasē vadošajām tehnoloģijām. Atklāj nākamās paaudzes, pilnībā digitālo Pure Panel® ar platekrāniem un intuitīvu saskarni. “Opel Astra” hibrīds nelīdzinās nevienai automašīnai, kas iznākusi pirms tās, un tas ieved jaunajā, vienkārši elektriskajā ērā ar īpaši zemām emisijām.
Uzzini vairāk: opel.autoblitz.lv/assets/pdf/pricelist/Astra_PHEV

OPEL GRANDLAND
Iepazīstiet jauno “Opel Grandland” – šis spēcīgais apvidus auto ir gatavs jebkuram piedzīvojumam. Tas aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģijām un aizraujošo dizainu, ir gatavs doties uz priekšu.
Uzzini vairāk: opel.autoblitz.lv/assets/pdf/pricelist/New_Grandland

OPEL COMBO LIFE

“Opel Combo Life” ir veidots, lai sniegtu jums un jūsu ģimenei visu to labāko. Aprīkots ar praktiskām un inovatīvām drošības funkcijām, kas pasažieru pārvadāšanu padarīs komfortablāku. Automobiļa kabīne apvieno funkcionalitāti ar lietošanas ērtumu. Pateicoties panorāmas jumtam ar uzglabāšanas nodalījumu virs galvas, visi pasažieri var ērti pārvietoties plašā un gaišā salonā. Salona ietilpība ir līdz 983 litriem ar piecām sēdvietām.
Uzzini vairāk: opel.autoblitz.lv/assets/pdf/pricelist/Combo_Life

“Auto Blitz” – autorizēts pilna servisa “Opel” dīlercentrs
Ikkatrs klients šeit ir laipni gaidīts, katram ir garantēta augstas klases apkalpošana un individuāla attieksme. “Auto Blitz” ir dažādi īpaši izdevīgi piedāvājumi, kādu nav citviet.
“Auto Blitz” strādā pieredzējuši speciālisti, kuriem automašīnas nav tikai darbs – tā ir dzīve. Ja esat noguris no salonu apmeklējumiem savas „īstās“ automašīnas meklējumos, dodieties uz Skanstes ielu 33. Atradīsim risinājumu ikvienai Jūsu vajadzībai, jo uzņēmuma moto – nav nekā neiespējama!
Mēs sniegsim profesionālu konsultāciju par Jūsu izvēlētā “Opel” priekšrocībām, kā arī kopējām uzturēšanas izmaksām – cik maksās apkopes, cik apdrošināšana, cik tērēsiet degvielai. Ticiet, mūsdienās tas ir īpaši svarīgi. Ja jūsu esošajai “Opel” automašīnai ir gadījusies kāda ķibele, neuztraucieties – mūsu servisa meistari tiks ar to galā īsā laikā un sniegs jums kvalitatīvus remonta pakalpojumus.

Kontakti:
SIA „Auto Blitz“
Adrese: Skanstes iela 33, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 660 011 77
Mājaslapa: www.autoblitzakcija.lv
facebook.com/OPELAutoBlitz/
instagram.com/opel_auto_blitz/

1730031013_12439.jpg
570585226_12439.jpg
1418991444_12439.jpg
217038133_12439.jpg