“VR Gaming” aicina izmēģināt virtuālās realitātes “Free Roam” arēnu un piedalīties autosacīkšu turnīrā


Izstādes “Auto 2023” apmeklētāji bez maksas varēs izmēģināt virtuālās realitātes “Free Roam” arēnu. Vēl interesenti varēs piedalīties autosacīkšu turnīrā un izmēģināt kādu no trīs autosacīkšu simulatoriem.

Par auto simulatoriem

Pasākuma viesiem būs iespēja iejusties īsta autosportista ādā! Autosacīkstes virtuālajā realitātē ir unikāla un salīdzinoši jauna pieredze, kura noteikti pārsteigs lielāko daļu spēlētāju. Piedāvāsim trīs dažādas sistēmas:

  • Profesionāla autosacīkšu simulātora sistēma, kas aprīkota ar kustību imitējošo platformu; 
  • Standarta autosacīkšu sim sistēma ar VR brillēm; 
  • Trīs monitoru sim sistēma ar jaunākās klases vadības sistēmu.
Par “Free Roam” arēnu
Viena no jaunākajām un unikālākajām virtuālās realitātes aktivitātēm. Spēles laukums tiek izveidots iekš VR brillēm, kurā spēlētājiem ir jāsacenšas vienam pret otru lazertag tipa šaušanas spēlē. Aizraujošākais, ka spēlētājs nav ierobežots ar vadiem, un var brīvi pārvietoties pa virtuāli izveidoto arēnu.

Autosacīkšu simulatora turnīrs

“Auto 2023” apmeklētāji varēs piedalīties autosacīkšu simulatora turnīrā. Pie balvām tiks trīs ātrāko apļu īpašnieki. Turnīrs noritēs visas izstādes dienas, un noslēgsies pasākuma pēdējās dienas beigās.

“VR Gaming” ir Latvijas lielākā un modernākā virtuālās realitātes izklaides studija. Papildus standarta VR spēlēm, studijā ir pieejami arī pro klases autosacīkšu simulatori. “VR Gaming” ir lieliska vieta jebkura veida pasākumam, gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Kontakti:

www.vrgaming.lv
www.games4events.lv
instagram.com/vrgaminglv
facebook.com/VRGamingLV

https://youtu.be/i2PR-GXA3FA

1522023660_12438.jpg
1939744097_12438.jpg
1020723431_12438.jpg
1832642882_12438.jpg