“ŠKODA” piedāvās trīs auto pirmizrādes – “Enyaq Coupe iV”, “Fabia Monte Carlo”, Karoq Sportline”


No 29. aprīļa līdz 1. maijam “ŠKODA Latvija” ekspozīcijā izstādē “Auto 2022” notiks trīs auto pirmizrādes: elektroauto “Enyaq Coupe iV” Baltijas pirmizrādi, “Fabia Monte Carlo” Baltijas pirmizrādi un atjaunotā “Karoq Sportline” prezentāciju.

Elektroauto “Enyaq Coupe iV” Baltijas pirmizrāde
Jaunais “Enyaq Coupe iV” ar dinamisko izskatu un sportiskajām, elegantajām līnijām, papildina veiksmīgo elektrisko modeli “Škoda Enyaq iV”, pievienojot klāstam vēl emocionālāku versiju.
“Enyaq Coupe iV” ir pieejami četri spēka agregātu varianti. Jaudas lielums ir sākot no 132 kW* ar aizmugurējo riteņu piedziņu modelī “Enyaq Coupe iV 60”, kas ir aprīkots ar 62 kWh akumulatoru (neto: 58 kWh).
“Enyaq Coupe iV 80” ir pieejams ar aizmugurējo riteņu piedziņu, kas sniedz 150 kW jaudu no 82 kWh akumulatora (neto: 77 kWh). “Enyaq Coupe iV 80x” ar sistēmas kopējo jaudu 195 kW**, kā arī 220 kW** “Enyaq Coupe RS iV” izmanto otro elektromotoru uz priekšējās ass papildu lielākam akumulatoram, lai nodotu jaudu pilnpiedziņai. Liels telpas plašums pasažieriem, 570 litru bagāžas nodalījums un interjera dizaina koncepcijas.
Pateicoties automašīnas uzbūvei un garai riteņu garenbāzei, MEB platforma paver jaunas iespējas attiecībā uz virsbūves proporcijām un dizainu. Tā kā vilces akumulators ir pilnībā integrēts elektroauto grīdā, tiem nav transmisijas tuneļa, un vieta, kas ir pieejama aizmugurējiem pasažieriem, ir īpaši plaša. “Enyaq Coupe iV" bagāžas nodalījuma ietilpība ir 570l.
Automašīnas interjeru definē dizaina koncepcijas, kuras ir iedvesmojušas mūsdienu dzīves vides un dabisku, ilgtspējīgi apstrādātu un pārstrādātu materiālu izmantošana – tieši tāpat kā “Enyaq iV"Jaunās “ŠKODA Fabia Monte Carlo” Baltijas pirmizrāde
“Monte Carlo” ir augstākā aprīkojuma līnija “Fabia” modelim, pārdomātie akcenti piešķir automobilim sportisku izskatu un dinamiskāku braukšanas pieredzi.
Ceturtās paaudzes “Fabia” turpina ekstraordināro “ŠKODA” veiksmes stāstu, jaunākajā modelī piedāvājot visu, kas nepieciešams, un vēl nedaudz vairāk. Divdesmit divus gadus pēc savas debijas, mazais auto ir emocionālāks un dinamiskāks kā jebkad iepriekš. Tieši uz izstādi “Auto 2022”, dažus mēnešu pēc pirmizrādes Latvijā piedāvāsim izstādes apmeklētājiem apskatīt “ŠKODA Fabia Monte Carlo” versiju. Šī ir augstākā aprīkojuma līnija paaudzes “Fabia” modelim, pārdomātie akcenti piešķir automobilim sportisku izskatu un dinamiskāku braukšanas pieredzi.
“ŠKODA Fabia” vienmēr izstaro spēku un pārliecību tomēr “Fabia Monte Carlo” dizains ar sportiskiem melniem elementiem rada vēl emocionālāku izteiksmi un lielāku dinamiku.
Salons dekorēts ar sarkanām detaļām un oglekļa šķiedras dekoru, pārliecinoši demonstrējot sportisko stilu, tajā pašā laikā nezaudējot savu praktiskumu. “Fabia Monte Carlo” ir daudz pievilcīga aprīkojuma jūsu komfortam un drošībai, tostarp sporta stūre, “Monte Carlo” dizaina priekšējais panelis LED vides apgaismojums un uzlabotas palīgsistēmas, kas rada baudu braukt. “ŠKODA Fabia Monte Carlo” pieejama ar progresīvu un efektīvu EVO saimes benzīna dzinēju izvēli jaudas diapazonā no 81 kW (110 ZS) līdz 110 kW (150 ZS). Par 15 mm zemāka sporta piekare ar stingrāku amortizāciju ir vēl viena papildus iespēja un padarīs jūsu “Fabia Monte Carlo” par veiklu pilsētas automobili.


Atjaunotais “Karoq” Sportline izpildījumā
Atjaunotais “Karoq” izstādē debitēs “Sportline” aprīkojumā. “Karoq” klāsta augstākā aprīkojuma modelis ir nekavējoties atpazīstams, pateicoties tipiskiem “Sportline” melniem dizaina elementiem.
“Karoq Sportline” ir veiksmīgā “ŠKODA” SUV klāsta augstākā aprīkojuma modelis. Bez 1.0 TSI tas ir pieejams ar jebkuru no piedāvātajiem dzinējiem, un vienlaikus tieši šo “Karoq” versiju iespējams aprīkot arī ar jaudīgāko dzinēju. 2.0 TSI benzīna dzinējs nodrošina 140 kW (190 ZS) jaudu, ko standartaprīkojumā visu četru riteņu piedziņai nodod 7 pakāpju DSG pārnesumkārba. Vizuāli “Karoq Sportline” var atšķirt pēc virknes melnu dizaina elementu, un interjerā arī dominē melni sporta stila elementi.
Atjaunotā “Karoq” klāsta augstākā aprīkojuma modelis ir nekavējoties atpazīstams, pateicoties tipiskiem  “Sportline” melniem dizaina elementiem. To vidū ir melns, spīdīgs “ŠKODA” radiatora režģis, kas pārsteidzoši kontrastē ar virsbūves krāsas priekšējā bampera lejasdaļu. Modeļa standartaprīkojumā iekļautajā Black pakotnē ietverti spīdīgi, melni logu ietvari un jumta reliņi. Papildu melnie dizaina elementi ietver sevī aizmugurējo izkliedētāju, kas integrēts virsbūves krāsas aizmugurējā bampera lejasdaļā, sānu spoguļus un 18 collu Procyon vieglmetāla diskus ar Aero uzlikām, kā arī papildaprīkojumā pieejamos 19 collu Sagitarius vieglmetāla diskus. Aizmugurējie sānu logi un aizmugurējais stikls ir tonēts (SunSet), bet priekšējos spārnus rotā  “Sportline” emblēma. “Karoq Sportline” standartaprīkojumā ietverti arī pilnībā LED Matrix priekšējie lukturi.
Interjeru raksturo melns, sportisks izpildījums ar Piano Black dekoratīvajiem elementiem uz priekšējā paneļa un oglekļa šķiedras izskata dekoratīvo apdari uz durvīm. Arī griestu apdare ir melna, tāpat kā elpojoša ThermoFlux sporta sēdekļu apdare ar integrētiem galvas balstiem. Ādas pārnesumkārbas sviru rotā kontrastējošas šuves. Uz trīs spieķu sporta stūres atrodama  “Sportline” emblēma, bet priekšējo durvju sliekšņu uzlikas rotā uzraksts “Karoq”. Sportiskā augstākā aprīkojuma līmeņa modeļa standartaprīkojumā ietverts LED vides apgaismojums, kas tagad izgaismo arī aizmugurējo durvju paneļus vienā no desmit krāsām.


Vēl “ŠKODA” ekspozīcijā izstādes apmeklētāji varēs apskatīt mūsu populārākos modeļus: “Kamiq Monte Carlo”, “Octavia”, “Kodiaq RS” un “Enyaq Sportline iV".

https://www.skoda.lv/
https://m.facebook.com/SKODA.lv
https://www.linkedin.com/company/autoskoda/1116309181_11429.jpg
276869513_11429.jpg
1348460522_11429.jpg
878438680_11429.jpg
2054131395_11429.jpg
1849860493_11429.jpg
1223199046_11429.jpg
992378044_11429.jpg