“Baltyre Latvia” iepazīstinās ar jaunākajiem un atzītākajiem ziemas riepu modeļiem


SIA “Baltyre Latvia” izstādes “Auto 2021” apmeklētājus iepazīstinās ar jaunākajiem un atzītākajiem ziemas riepu modeļiem ikvienam automobīlim.
Kā ik gadu, “Baltyre Latvia” stendā būs iespējams apskatīt dažādu zīmolu riepu paraugus – sākot no vieglo automašīnu, apvidus, moto, kvadraciklu un komerctransportu riepām līdz pat kravas mašīnu labākajiem riepu paraugiem. Izstādes apmeklētāji varēs saņemt profesionālu pārdevēju konsultācijas un cenu piedāvājumus klātienē.

Par uzņēmumu:
“Baltyre Latvia” ir viens no vadošajiem jaunu riepu, disku, kameru importētājiem un tirgotājiem Latvijā. Riepu noliktavā Jelgavā uz vietas patstāvīgi atrodas plašs dažādu ražotāju populārāko izmēru preču klāsts.

Klientiem piedāvājam riepas visa veida tehnikai:

Piedāvājam arī standarta traktora un dubultos diskus, diskus piekabēm, lauksaimniecības tehnikām, kravas mašīnām, kā arī rezerves daļas dubultajiem diskiem.

Uzņēmumam ir liela pieredze aprīkot dažādas tehnikas un transportlīdzekļus ar kvalitatīvākajām un atbilstošākajām riepām un diskiem visiem dzīves gadījumiem, tāpēc “Baltyre Latvia” ekspozīcijā laipni gaidīti ne tikai visi auto un moto entuzisti, bet arī ikviens, kurš vēlas uzzināt vairāk par aktualitātēm riepu nozarē!

Uzņēmumam ir ilggadēja pieredze riepu, disku un kameru tirdzniecībā dažādiem transportlīdzekļiem un tehnikām, tāpēc “Baltyre Latvia” ekspozīcijā laipni gaidīts ikviens, kurš vēlas uzzināt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un par aktualitātēm riepu nozarē!

Tiekamies izstādē!

“BALTYRE LATVIA"
https://baltyre.lv/
+371 26224400
aivars@baltyre.lv
https://www.facebook.com/BaltyreLatvia/
https://www.instagram.com/baltyrelatvia/2039896624_10991.jpg
1230589883_10991.jpg