“Green Expo Riga” aicina jauniešus piedalīties zaļo ideju konkursā “Mana zaļā ideja”


Konkursa “Mana zaļā ideja” mērķis ir veicināt gados jauno cilvēku izpratni, ka zaļā ekonomika sākas ar savu pagalmu, skolu, fakultāti, biedrību, pagastu un darba vietu, kā arī izglītot sabiedrību par “zaļajām” idejām un demonstrēt labus zaļās ekonomikas piemērus novados un pilsētu apkaimēs. Tajā tiks meklētas zaļās idejas, kuras var īstenot konkrētos novados vai pilsētu apkaimēs.

Šī ir lieliska iespēja katram jaunietim gūt atbalstu savai idejai, kas uzlabos lokālās kopienas videi draudzīgo dzīvesveidu vai uzlabos plašākas sabiedrības zināšanas par zaļo dzīvesveidu un iespējas izmantot zaļos risinājumus ikdienā.

Konkursā aicināti piedalīties 8.-12.klašu skolēni, kā arī studenti un jaunieši līdz 25 gadu vecumam, konkursa darbu var izstrādāt gan grupā, gan individuāli.

Ideju iesniegšanas termiņš: 2018. gada 15. novembra plkst. 21.00.

Rezultāti tiks paziņoti “Green Expo Riga 2018”, 21. novembrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas ielā 8). Rezultāti tiks publicēti arī mājaslapā www.bt1.lv/greenexporiga.

Darbus vērtēs portāla mammamuntetiem.lv, Radio Naba, biedrības “Zero Waste Latvija”, apvienības “Pilsēta cilvēkiem” un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 pārstāvji.

Balvas sola: Istabai (Draugiem Group), Jaunmoku Pils, apvienība “Pilsēta cilvēkiem”, Zvaigzne ABC un Elektrum Energoefektivitātes centrs.

Konkursa nolikums