BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Uzņēmēji un nozares profesionāļi aicināti piedalīties starptautiskā brokerpasākumā!

5. septembrī, pārtikas industrijas izstādē „Riga Food 2019”, Latvijas Tehnoloģiskais centrs sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 organizē starptautisku brokerpasākumu – kontaktbiržu, kurā varēs satikt pārtikas nozares pārstāvjus no visas pasaules.

Kas tas ir?
Izstādē “Riga Food 2019” norisināsies starptautisks brokerpasākums – kontaktbirža, kur divpusēju tikšanos laikā būs iespējams komunicēt un pārrunāt sadarbības iespējas ar pārtikas nozares pārstāvjiem no visas pasaules.

Kā tas notiek?
Lai reģistrētos brokerpasākumumam ir nepieciešams izveidot sava uzņēmuma vai organizācijas profilu, kas kalpos kā Jūsu vizītkarte visiem, kuri apmeklēs brokerpasākuma platformu. Izveidojot profilu Jums būs iespēja aicināt un saņemt uzaicinājumus uz tikšanos no citiem reģistrētiem dalībniekiem.

Tikšanās ar iepriekš izvēlētiem uzņēmumu pārstāvjiem viens pret vienu notiks “Riga Food 2019”otrajā dienā – 5. septembrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Kas ir mērķauditorija?
- Mazie un vidējie pārtikas nozares uzņēmumi;
- Pārtikas produktu ražotāji;
- Pārtikas tehnoloģiju ražotāji;
- Izplatītāji;
- Veikalu tīkli;
- Darba devēji/ņēmēji.

Papildu informācija
Dalība brokerpasākumā ir bez maksas, bet ar obligātu iepriekšēju reģistrāciju. Vairāk informācijas par brokerpasākumu: https://riga-food-2019-brokerage.b2match.io/

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties:
Agnese Kore
Latvijas Tehnoloģiskais centrs
Tel.: +371 67540703
E-pasts: agnese.kore@edi.lv

1663056081_9165.jpgTop