BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Kā neuzkāpt uz digitalizācijas grābekļa? Uzzini “Balttour” forumā

Latvijas tūrisma speciālisti ikdienā saskaras ar dažādiem mūsdienu tūrisma mārketinga digitalizācijas izaicinājumiem. Par biežākajiem klupšanas akmeņiem un iespējamajiem risinājumiem varēs uzzināt “Balttour 2019” biznesa forumā, kas jau 30. janvārī notiks viesnīcā “Wellton Riverside SPA Hotel”.

Digitālā mārketinga aģentūras “Infinitum” speciālisti iepazīstinās ar sociālo tīklu nozares, reklāmas un mājaslapu lietošanas tendencēm, kā arī atsauksies uz piemēriem no pašmāju tūrisma dzīves. Plānots, ka foruma klausītāji gūto informāciju varēs izmantot savā praktiskajā darbībā. Ikdienas darbā vērtīgas būs arī zināšanas par sadarbības partneru un klientu finanšu uzticamības pārvaldību, par ko informēs “Kredītinformācijas biroja” komercdirektors Intars Miķelsons.

Digitālā satura mārketinga aģentūras “New Black” eksperte Kristīne Rasnača piedāvās aizraujošu saturu par mileniāļiem jeb “tūkstošgades paaudzi” – viņu raksturojumu un efektīviem veidiem, kā šo paaudzi uzrunāt tūrisma nozarē. Lekciju īpaši “Balttour” forumam izstrādājis populārais sociālo mediju guru Artūrs Mednis.

Lai reģionu tūrisma dzīves organizatori varētu veiksmīgāk piesaistīt tūristus no dažādām Latvijas pilsētām, biznesa augstskolas “Turība” asociētais profesors, Tūrisma pētniecības centra vadītājs, SIA “Balticvision Riga” izpilddirektors Ēriks Lingebērziņš prezentēs tikko notikuša vērienīga pētījuma “Latvijas lielo pilsētu iedzīvotāju ceļošanas paradumi Latvijā un vispārējās iekšzemes tūrisma tendences” rezultātus.

Savukārt aviokompānijas “airBaltic” tirdzniecības vadītāja Baltijas valstīs Sanda Teihmane foruma dalībniekiem atklās 2019. gada jaunos galamērķus, sniegs iespēju satikt to pārstāvjus, kā arī aicinās sajust jauno galamērķu un ceļojumu garšu. “airBaltic” jaunie galamērķi ir iespēja tūrisma aģentūrām paplašināt savu biznesu, savukārt uzņemošā tūrisma nodrošinātājiem – piesaistīt jaunus klientus.

Biznesa forumu ir aicināti apmeklēt visi, lai uzzinātu par jaunākajiem izaicinājumiem, ko tūrismam sagādā notiekošā digitālā revolūcija, un iepazītos ar risinājumiem un jaunumiem, kas būs derīgi ikdienas darbā, kā arī veidotu jaunus lietišķos kontaktus!

“Balttour 2019” biznesa foruma biļetes var iegādāties šeit: http://www.bezrindas.lv/lv/balttour-2019-biznesa-forums/5610/. Vietu skaits ierobežots!

Seko līdzi jaunumiem: http://www.balttour.lv/forum

“Balttour 2019” forums notiek sadarbībā ar Latvijas labākajiem tūrisma nozares speciālistiem, “Magnetic Latvia”, “Digital Journey”, biznesa augstskolas “Turība” Tūrisma pētniecības centru, “BalticTravelnews.com”, “Wellton Hotels” un “airBaltic”.

Izstādi-gadatirgu “Balttour 2019” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Kā ierasts, biznesa forums ir Baltijā vadošās tūrisma izstādes “Balttour” ievadpasākums. No 1. līdz 3. februārim starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies izstāde “Balttour 2019”, kas ir lieliska iespēja profesionāļiem satikt tūrisma nozares pārstāvjus un sadarbības partnerus no dažādām pasaules valstīm. Ar foruma biļeti ir iespējams apmeklēt arī izstādi, turklāt piemērotākais apmeklējuma laiks profesionāļiem ir izstādes pirmajā dienā, 1. februārī, no plkst. 10.00 līdz 13.00. Uzzini vairāk: www.balttour.lv.
Top