BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

“Plug & Play International” piedāvās seksa rotaļlietas un BDSM aksesuārus

Plug & Play International” erotikas festivālā “Erots 2019” piedāvās seksa rotaļlietas un BDSM aksesuārus. Uzņēmums ir sievietēm draudzīgs. Stenda darbinieces labprāt pastāstīs visu, ko vēlēsieties uzzināt par produktu, kas jūs ieinteresējis - mums nav aizspriedumu un tabu. Stendā sastapsiet arī mūsu zīmola vēstnieci, erotikas modeli Lia Lion no Vācijas, kura labprāt dalīsies ar pieredzi un pastāstīs par produktiem, piedāvās paraugdemonstrējumus un sniegs autogrāfus.

Plug & Play” Rīgā prezentēs jaunos “Foxshow” vibratorus, kam ir labi pārdomātas formas, spēcīga vibrācija, stilīgs dizains un mūsdienīgs iepakojums - īsts atradums seksa rotaļlietu klāstā. “Erots 2019” laikā piedāvāsim produkciju tieši no ražotāja, tātad varēsiet iegādāties kvalitatīvus izstrādājumus par ļoti pievilcīgām cenām.

“Plug & Play International” atrodas Amsterdamā, Nīderlandē, un tā specializācija ir seksa rotaļlietas un aksesuāri. Pie mums vienmēr atradīsiet labākos jaunos zīmolus un to produkciju. Produkciju realizējam ne tikai Eiropā, bet arī pārējā pasaulē.

Plašāka informācija:

www.pnpinternational.com
instagram.com/pnpinternational
facebook.com/pnpinternational

Top