BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Apmeklē ievadforumu zaļās ekonomikas izstādēm Latvijā "Green Expo Riga"

"Green Expo Riga 2018" ir pirmais pasākums, kas iesāk zaļās ekonomikas izstādes Latvijā. Starptautiskaja izstāžu centrā Ķīpsalā darbosies sarunu skatuve, kur visas dienas garumā foruma prezentācijās un diskusijās unikālu saturu piedāvās zaļās ekonomikas vadošie eksperti. Pārrunu zona un stendu izstāde ļaus katram izzināt pārstāvēto uzņēmumu, projektu un institūciju zaļās spējas un aktivitātes. 

Ar ievadforuma palīdzību šogad ir plānots noskaidrot galvenos principus, uz kuriem balstīt zaļās ekonomikas attīstību Latvijas reģionu attīstībai, augstākas pievienotās vērtības radīšanai zaļās ekonomikas produktiem dažādās jomās un nozarēs, kā arī zinātnes un izglītības inovāciju veicināšanai u.tml.

"Green Expo Riga 2018" noderēs gan iedvesmai, gan informācijai un pieredzes apmaiņai:
"Green Expo Riga" galvenie uzdevumi ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā, izglītot un informēt Latvijas sabiedrību un veidot Latvijas kā “zaļas” valsts tēlu pasaulē.

Zīmīgi, ka pasākums notiek Latvijas valstiskuma attīstības kontekstā – trīs dienas pēc Latvijas simtgades svinībām lielajā Izstāžu centra hallē Latvijas zaļās ekonomikas atbalstītāji diskutēs par jaunajiem mērķiem, kas nospraužami Latvijas ilgtspējīgai izaugsmei un uzplaukumam nākamajā valsts simtgadē.

Dalībnieki: vadošie bioekonomikas uzņēmumi Latvijā; valsts institūciju pārstāvji – zaļās ekonomikas politikas veidotāji; pašvaldību pārstāvji, kas strādā ar zaļo investīciju attīstības projektiem, potenciālie investori zaļās ekonomikas sektoros; ārvalstu speciālisti; biolauksaimniecības un mežsaimniecības pārstāvji; pasīvo māju projektu attīstītāji; universitāšu aicinātie speciālisti; ekodizaina un zaļo produktu attīstītāji.

"Green Expo Riga 2018" programmas satura pamattēmas:
  1. Ideju dizains un izglītība;
  2. Ražošanas meistari un inovācijas;
  3. Vietējā piegāde, kas ir reģionāla;
  4. Pārdomāts patēriņš un zero-waste (bezatkritumu dzīvesveids);
  5. Atlikumu savākšana un šķirošana;
  6. Materiālu pārstrāde un bioekonomika.
Aktuālā programma, lektori un prezentāciju, diskusiju saturs – "Green Expo Riga 2018" mājaslapā!

Pēc "Green Expo Riga 2018" oficiālās programmas līdz pat vēlai naktij turpat izstāžu hallē notiks Radio zaļo ideju festivāls jauniešiem – tematiskas intervijas, sarunas, prezentācijas un daudz labas mūzikas – dīdžeji, mūzika un video populārā Radio NABA ēterā.

Darbalaiks 21.novembrī:
Ieeja: ar biļeti vai reģistrējoties. Biļetes cena: 15.00 EUR, reģistrācija bezmaksas ieejai – mājaslapā!

Autostāvvieta izstāžu centra teritorijā bez laika ierobežojuma: maksa par vieglo auto 4.00 EUR

Vairāk par pasākumu: www.bt1.lv/greenexporiga

Seko mums!
www.facebook.com/greenexporiga
www.instagram.com/greenexporiga

Top