BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Atklāj ēterisko eļļu dziedinošo spēku izstādē „Baltic Beauty 2018”!

Gudri lietojot ēteriskās eļļas, tās tevi pasargās no dažādām baktērijām un vīrusiem, mazinās stresu, uzlabos smadzeņu darbību un koncentrēšanās spējas, palīdzēs cīnīties ar klepu, iesnām un pat angīnu. Apjaust ēterisko eļļu labās īpašības un plašās izmantošanas iespējas aicinām ikvienu Baltijas reģionālajā konferencē „Aroma Power: veselība, skaistums, labklājība”, kas 2. novembrī notiks izstādē „Baltic Beauty 2018” Ķīpsalā.

„Aromterapija pastāv jau tūkstošiem gadu! Taču, līdz ar ķīmisko zāļu uzvaras gājienu, tā tika nepelnīti aizmirsta. Un tikai tagad, kad atklājas daudzās blakusparādības no nekontrolētās medicīnisko preparātu lietošanas, mēs atkal vēršamies pie dabas gudrības, kas jau sen visu ir sagatavojusi. Kāpēc cilvēki dod priekšroku ķīmiskajām tabletēm? Kāpēc pat tad, kad ēteriskās eļļas ir mājās, mēs tās neizmantojam? Tas ir informācijas trūkums! Tāpēc aicinu ikvienu apmeklēt konferenci un atklāt plašās ēterisko eļļu lietošanas iespējas,” norāda “Aroma Life Institute” līdzdibinātāja, aromterapeite, psiholoģe Aļona Zaporožčenko.

Konferencē ar pieredzi dalīsies lieliski lektori un aromterapeiti – “International Business Intelligence” direktors un ēterisko eļļu vēstnieks Deils Billeters (ASV) apskatīs tēmu “Aromterapija: pagātnes viedās zināšanas un mūsdienu atklājumi”, jogas terapeite, sistēmiskās un ģimenes terapijas konsultante Aļona Zaparožčenko iepazīstinās ar tādu tēmu kā “Ēteriskās eļļas transformācijai”. Starptautiskās Klasiskās kosmoenerģētikas federācijas dibinātāja un “Health Energy center” direktore Irina Baidake atklās, kā ēteriskās eļļas izmantot dziedniecībā. Savukārt holistikais koučs un aromatoloģe Anna Maria no Francijas stāstīs, kā ēteriskās eļļas izmantot savu mērķu izvirzīšanā un projektu realizēšanā. Tāpat arī lektori stāstīs par ēterisko eļļu izmantošanu ādas skaistumam un jaunības saglabāšanai, kā arī to izmantošanu bērnu veselībai. Aromterpijas lietojums ir ļoti plašs. Par to varēsiet pārliecināties paši! Detalizēta konferences programma: www.bt1.lv/bb/prog/seminari_sksp_2018_lat.pdf

Daži ieteikumi ēterisko eļļu lietošanai ikdienā:
Lai vienmēr svaigi augļi un ogas!

Pievieno 1–2 pilienus citrona ēteriskās eļļas ūdenim, kas paredzēts augļu un ogu skalošanai. Citrona eļļa iznīcina nelabvēlīgās baktērijas un mikroorganismus, tādējādi augļi un ogas ilgāk būs svaigi.

Možam garam jeb alternatīva kafijai
Divi līdz trīs pilieni rozmarīna ēteriskās eļļas izkliedētājā uzlabos tavas prāta un koncentrēšanās spējas. Rozmarīna eļļa labi ietekmē atmiņu un uzlabo smadzeņu darbību. Rozmarīns kopā ar citronu ļaus justies modram visas dienas garumā un iztikt bez kafijas.

Pārslogotiem muskuļiem
Sāls un jebkura citrusa ēteriskā eļļa, kas pievienota kāju vanniņai, ātri atgriezīs spēku un vieglumu tavām kājām arī pēc smagas darba dienas. Savukārt, pievienojot cipreses eļļu, tā uzlabos arī kāju vēnu stāvokli. Sportistiem lieliski noderēs majorāna un gaultērijas ēteriskā eļļa, jo tas ir glābiņš pārslogotiem muskuļiem.

Koncentrēšanās spēju uzlabošanai

Lavandas un citrona eļļas savienojums ir ļoti labs palīgs bērniem – paaugstina koncentrēšanās spējas, kas ļauj izvairīties no neuzmanības kļūdām. Turklāt bērniem kaklā var uzlikt māla kuloniņu, kuram ir uzpilināta ēteriskā eļļa. Tā bērnu pasargās no vīrusiem arī bērnudārzā vai skolā.

Aizsardzība pret vīrusiem
Eikalipta, priedes ēteriskā eļļa un slavenais pretvīrusu maisījums „Thieves” ir neaizvietojami palīgi gaisa sanācijā, kā arī vīrusu epidēmijas laikā. Šī kombinācija lieliski turēs barjeru starp veselību un vīrusiem. Vīrusu laikā pasargāt sevi no baktērijām palīdzēs ar ēteriskajām eļļām piesūcināts kabatlakatiņš, kuru periodiski var pasmaržot, atrodoties sabiedriskajā transportā, uz ielas vai darbā. Karsta ūdens vannīte, kurā iepilināta eikalipta eļļa, jūsu rokām palīdzēs mazināt vai pat apstādinās iesnas.

Ēterisko eļļu maģija kulinārijā
Ēteriskās eļļas var izmantot arī kulinārijā! Vai esi kādreiz ēdis lavandas pīrāgu vai lavandas saldējumu? Savukārt mērcīti salātiem var padarīt ļoti veselīgu, pievienojot olīveļļai pilienu bazilika, majorāna vai rozmarīna ēterisko eļļu.

Arompsiholoģija
„Young Living” piedāvā arī vairāk nekā 30 maisījumus dažādu emocionālo problēmu risināšanai. Tās palīdz dziļi strādāt ar traumām, piedošanas enerģiju un pagātnes atlaišanu. Var radīt arī savu “laimes pudelīti” un izmantot to brīžos, kad ir skumji. Eļļa palīdzēs mazināt stresu, uzlabos miega kvalitāti un atgriezīs laimīgajos dzīves brīžos.
„Ēteriskās eļļas ir smalka, gaisīga substance, ko dēvē par auga dvēseli. Un tikai ēteriskās eļļas spēj dziedināt cilvēka psihi, viņa dvēseli. To, kas ir ārpus zinātnes robežām. Un, protams, ja mēs runājam par tādām augstām psiholoģiskām tēmām, mēs runājam par īpašām augstām vibrācijām, kuras piemīt ēteriskajām eļļām. To vibrācijas būtiski pārsniedz cilvēka ķermeņa vibrācijas, un tieši tā ir galvenā atšķirība no citiem produktiem,” uzsver “Aroma life Latvia” pārstāve Dzintra Čevere.

Aromkosmetoloģija
Pievienojot pāris pilienus rozes, ģerānijas vai īlangīlanga eļļas, var uzlabot jau esoša krēma kvalitāti. Ļoti efektīvas ir māla maskas, pīlingi un masāžas ar ēteriskajām eļļām. Turklāt eļļām piemīt ne tikai kosmētiskais efekts, bet tās sakārtos tavas sajūtas un emocijas.

2. Baltijas reģionālā konference „Aroma Power: veselība, skaistums, labklājība” notiks 2. novembrī plkst. 9.45–18.40 konferenču zālē Nr. 1 un to rīko “Aroma Life Latvia”.
Biļetes: https://ej.uz/hoyp

Turi roku uz skaistumkopšanas pulsa – aktuālo uzzini “Baltic Beauty”!
No 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijas vērienīgākie skaistuma industrijas svētki – izstāde “Baltic Beauty 2018”, kur pašu aktuālāko skaistumkopšanā prezentēs vairāk nekā 340 uzņēmumi no 20 pasaules valstīm. Šogad “Baltic Beauty” norisinās rekordliels konferenču skaits – sešas plaša mēroga konferences sadaļā “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” un sešas vērtīgas konferences sadaļā “Matu skaistuma pasaule”. Turklāt konferencēs ar pieredzi dalīsies vismaz 13 valstu lektori. Vairāk: www.bt1.lv/bb

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, SIA “Pigmalions”, “Aroma Life Institute”.

Sekojiet aktualitātēm arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty
www.instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Izstādes darbalaiks:
2.–3. novembris 11.00–20.00
4. novembris 11.00–19.00

Ieejas biļete – 6 €
Pensionāriem, skolēniem, invalīdiem – 4 €
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Biļetes var iegādāties arī internetā: www.bt1.lv/bb/buytickets.php

Top