BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Uz “Baltic Furniture 2018” pēc mūsdienīgām mēbelēm un idejām interjeram!

No 5. līdz 7. oktobrim Ķīpsalā notiks plaša mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde “Baltic Furniture 2018”, kurā varēs iepazīt jaunākās mājas un biroja mēbeļu kolekcijas, uzzināt aktuālās tendences interjera pasaulē, aplūkot mūsdienīgus gaismas ķermeņus un konsultēties ar nozares speciālistiem.

“ISKU”, “Berry mēbeles”, “ColorLife”, “Dizaina galdi”, “Studio Monaco”, “Biolain”, “Verepas”, “Nakts mēbeles”, “Standard Latvia”, “Lonas Latvija”, “R+R Concept”, “Korte”, “LoComo” ir tikai daži no uzņēmumiem, kas jau apstiprinājuši savu dalību izstādē un piedāvās dažādus jaunumus un interesantas aktualitātes mēbeļu un interjera pasaulē.“Baltic Furniture 2018” būs apskatāms plašs preču klāsts gan no visām trim Baltijas valstīm, gan no citām Eiropas valstīm.

Izstādē apmeklētāji varēs satikt atsaucīgus nozares speciālistus, kas spēs palīdzēt ar padomiem un konsultācijām ne tikai mājokļa, bet arī biroja un pat dārza iekārtošanā. Interesenti “Baltic Furniture 2018” varēs iegādāties vai pasūtīt mūsdienīgas, kvalitatīvas un oriģinālas mēbeles, matračus un citas preces. 

“Jau ilgāku laiku uzņēmumi koncentrējas uz individuālajiem pasūtījumiem, nevis uz standarta piedāvājumu. 60–70 % izstādes dalībnieku pielāgojas klienta vēlmēm, tāpēc ikviens, pasūtot vēlamo preci, var būt drošs, ka otru tādu neieraudzīs,” uzsver “Baltic Furniture” vadītājs Edgars Skara.

No 5. līdz 7. oktobrim “Baltic Furniture 2018” pulcēsies nozares speciālisti, ražotāji un tirgotāji, lai prezentētu jaunākos produktus, dibinātu biznesa kontaktus un satiktu citus profesionāļus. Ja arī Jūs vēlaties piedalīties izstādē “Baltic Furniture 2018”, tad sazinieties ar izstādes projekta vadītāju Edgaru Skaru (mob.: 26406372, e-pasts: edgars.skara@bt1.lv).

Izstādi “BalticFurniture 2018” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi jaunumiem arī mājaslapā www.balticfurniture.lv vai sociālajos tīklos www.facebook.com/baltic.furniture un www.instagram.com/baltic_furniture/!

Darbalaiks:
5. un 6. oktobrī 10.00–19.00
7. oktobrī 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6 EUR
Pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 5 EUR
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 13 EUR
Grupas (10+) ieejas biļete – 4 EUR

Vienlaikus ar izstādi “Baltic Furniture 2018” Ķīpsalā norisināsies arī Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2018”, kur dizaineri un dizaina uzņēmumi no visām trim Baltijas valstīm piedāvās dažādus interjera priekšmetus, oriģinālus dekorus un aksesuārus, apģērbus un citas preces. Vairāk: www.designisle.lv

Top