BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

"Baltic Fashion & Textile RIGA 2018" tiksies Baltijas modes un tekstila industrijas profesionāļi!

No 12. līdz 14. aprīlim “Baltic Fashion & Textile RIGA” Ķīpsalā varēs apskatīt šūšanas tehniku, audumus un apģērbu kolekcijas, piedalīties semināros un iegūt jaunus kontaktus.

Atklāj jaunus tirgus!
Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” Ķīpsalā tiksies ražotāji, izplatītāji un iepircēji no visas Baltijas, Centrāleiropas, Austrumeiropas un Tuvajiem Austrumiem. 70 % no izstādes dalībniekiem ir ārvalstu uzņēmumi, kas ieinteresēti sadarbībā.

No audumiem un šujmašīnām līdz gatavām apģērbu kolekcijām
Izstādē varēs iepazīties ar “Juki”, “Brother”, “Pegasus” un citu zīmolu šujmašīnām, šūšanas piederumiem un iekārtām gan profesionāļiem, gan amatieriem. “Drukalabak.lv” prezentēs jaunākās “Epson” tehnoloģijas tekstila apdrukāšanas jomā.

Dažādus materiālus un audumus demonstrēs “Ioakimidis” no Grieķijas, “Pongees” no Lielbritānijas, “Fabric House” no Itālijas, “Textilis” no Lietuvas, “Washpapa” no Polijas u. C. Savukārt plašu pogu, kniežu, cilpiņu, āķīšu un cita veida furnitūru piedāvās itāļu uzņēmums “Brb S.r.l.”, “Union Knopf” no Polijas, “Butonia” no Lietuvas, “Thread Solutions” un “Texrep” no Latvijas.

Jaunākās apģērbu un aksesuāru kolekcijas demonstrēs pašmāju zīmoli “Varan Latvija”, “Kokos” un “Edels”, krievu – “Yaroslavna”, lietuviešu – “Paliūtis”, “Mooso Fashion”, itāļu – “Gandolfi Camiceria”.

Pasākumi biznesa attīstībai
12. aprīlī uzņēmēji, dizaineri, tekstila nozares profesionāļi un interesenti ir aicināti uz semināru “Mode un dizains: modes industrija un tendences”, kurā 2019./2020. gada rudens un ziemas sezonas tendences atklās aģentūras “Peclers Paris” un “Triumph International” pārstāvji. Semināra programma: https://ej.uz/tw3t

13. aprīlī izstādē notiks “Baltic Fashion & Textile” kontaktbirža, kurā biznesa kontaktus dibināt aicināti tekstila un modes profesionāļi. Jau šobrīd dalību ir pieteikuši uzņēmumu pārstāvji no 14 valstīm. Uzzini vairāk un piesaki savu dalību: https://ej.uz/sjkd

Modes skates un inovācijas
Neatņemama “Baltic Fashion & Textile RIGA” sadaļa ir dalībnieku modes skates, kā arī Inovāciju stends, kurā varēs iepazīties ar dažādiem jaunumiem tekstila un modes nozarē Latvijā.

“Baltic Fashion & Textile RIGA” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi izstādes jaunumiem:

www.balticfashiontextile.com
www.facebook.com/BalticFashionAndTextileRiga

Izstādes darbalaiks:
12.–13. aprīlis 10.00–18.00
14. aprīlis 10.00–18.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR
Autostāvvieta – 4 EUR

Top