BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Gūsti prieku – lēkā kā ķengurs! Uz izstādi “Atpūta un sports 2018” aicina Ieva Brante

Jau sestdien, 24. martā, izstādē “Atpūta un sports 2018” Ķīpsalā ar aizraujošu Kangoo Jumps priekšnesumu uzstāsies viena no Latvijas šarmantākajām sievietēm – juriste, sertificēta Kangoo Jumps instruktore Ieva Brante. Starp citu, Ieva izstādē vērtēs arī cīņu šova “King of Kings” ringa meiteņu skaistumkonkursa dalībnieces.

Izstādes “Atpūta un sports 2018” apmeklētāji varēs iepazīties ar jauno, atraktīvo fitnesa veidu Kangoo Jumps, kurā tiek izmantoti speciāli lecamzābaki, un sestdien plkst. 11.30 noskatīties paraugdemonstrējumus Ievas Brantes un citu meiteņu izpildījumā.

Pati Ieva ar Kangoo Jumps ir aizrāvusies jau vairāk nekā divus gadus. Tas viņai tik ļoti iepatikās, ka, izejot speciālu apmācību kursu, pērnā gada decembrī juriste ieguva Kangoo Jumps instruktores sertifikātu. “Oriģināls un interesants fitnesa veids! Garastāvoklis pēc Kangoo Jumps nodarbībām ir vienkārši fantastisks. Turklāt, lēkājot ar šiem apaviem, līdzīgi kā uz batuta, nejūt, pa kuru laiku piere kļūst slapja. Muskuļi dabū kārtīgu slodzi, bet nekas nesāp! Noslēpums? Amortizējošie zābaki, kas slodzes laikā par 80 % pasargā locītavas no triecieniem,” tā par Latvijā visai maz zināmo fitnesa veidu ar aizrautību stāsta Ieva Brante.

Tvirts ķermenis, labsajūta un prieks!
Kangoo Jumps ir augstas intensitātes, dinamiska un atraktīva nodarbība, kas stiprina muskulatūru, sirds un asinsvadu sistēmu, uzlabo stāju un kustību koordināciju, kā arī palīdz samazināt svaru. Šie treniņi ir piemēroti ikvienam, kam svars ir no 50 līdz 100 kilogramiem, tikai svarīgi ir izvēlēties atbilstošus zābakus! Tomēr ir jāņem vērā, ka nodarbības nav ieteicamas cilvēkiem ar kakla spondilozi un mugurkaula diska trūcēm. Ja arī tu vēlies redzēt Kangoo Jumps – nāc uz Ķīpsalu!

Visās izstādes dienās, no 23. līdz 25. martam, līdzās “Atpūta un sports 2018” ekspozīcijai notiks aizraujošas sacensības, bet tikai sestdien halles Nr. 1 balkonā notiks dažādu sporta un fitnesa klubu jaunumu prezentācijas, konkursi un mini sacensības skatītājiem. Pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/sports/visit.php#partnews

Noteiks skaistāko ringa meiteni
24. martā plkst. 16.00 turpat hallē sekos cīņu šova “King of Kings” ringa meiteņu skaistumkonkurss. Žūrijas un publikas priekšā stāsies 18 skaistas un vingras dalībnieces, kuras trīs mēnešus cītīgi gatavojās – apmeklēja defilē, horeogrāfijas, “Muay Thai” un jogas nodarbības, ievēroja diētu un mācījās skaisti kustēties. Konkursa pusfinālā Ķīpsalā meitenes prezentēs sevi trīs iznācienos: sporta apģērbā, kleitās un bikini.

“Uzturēt sevi formā – tā ir mana ikdiena neatkarīgi no tā, vai piedalos kādā konkursā vai nē. Bet būt skaistumkonkursa žūrijā – tā man būs pirmā pieredze, tādēļ esmu uztraukusies. Neatkarīgi no tā, kā konkursantēm veiksies konkursā, galvenais novēlu būt laimīgām un mīlēt sevi, tad arī apkārtējie uz tevi skatoties smaidīs un izturēsies ar cieņu!” norāda Ieva Brante, kura būs viena no “King of Kings” ringa meiteņu skaistumkonkursa žūrijas loceklēm.

Skaistumkonkursa starplaikos skatītājus priecēs deju skolas ”Extreme Dance” un “DK Dance Theatre” šovi. Seko līdzi konkursa norisei arī tu un atbalsti savas favorītes! Būs interesanti!

Kā zināms, no 23. līdz 25. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks aktīvās atpūtas un sporta izstādes “Atpūta un sports 2018”, “Medības un makšķerēšana 2018”, “Motocikls 2018” un “Baltic Boat Show 2018”, kur līdzās plašai ekspozīcījai notiks arī sporta sacensības un paraugdemonstrējumi. Vairāk: www.bt1.lv/sports

Izstādes rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Biļetes pieejamas internetā: www.bezrindas.lv/lv/izstades


Fotogrāfs: Rojs Maizītis


Top