BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Informēs par tūrisma izstādi “Balttour 2018” un biznesa forumu!

22. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas nozīmīgāko tūrisma notikumu – izstādi “Balttour 2018”, kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju, kā arī par biznesa forumu tūrisma profesionāļiem un nozares aktualitātēm.

Preses konference notiks pirmdien, 22. janvārī, plkst. 12.00 viesnīcas “Avalon Hotel and Conferences” restorānā 1. stāvā (adrese: 13. janvāra ielā 19, Rīgā).

Preses konferencē piedalīsies:
Kitija Tigule, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) vice prezidente
Guna Japiņa, Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore
Inese Šīrava, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta direktore
Enriko Ružickis, tūroperatora “Novatours” pārdošanas direktors
Dainis Bricis, izstādes “Balttour 2018” projektu vadītājs

Viesi varēs iepazīties arī ar vairākiem gastronomiskā tūrisma jaunumiem!


Lielākā ceļojumu izstāde Baltijā
No 2. līdz 4. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”. Izstādes hallē “Apceļo Latviju!” varēs satikt aizrautīgus tūrisma uzņēmējus no Latgales, Kurzemes, Zemgales un Vidzemes, kuri informēs par jaunumiem sava reģiona tūrisma piedāvājumā. Savukārt hallē “Atklāj pasauli!” sevi prezentēs desmitiem dažādu valstu tūrisma pārstāvniecības, viesnīcas, transporta kompānijas un citi ar tūrismu saistīti uzņēmumi, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem jaunus ceļojumu galamērķus uz teju 200 valstīm visā pasaulē. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra! Vairāk: www.balttour.lv

“Balttour” biznesa forums profesionāļiem
Ievadot izstādi, 31. janvārī viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga” notiks “Balttour 2018” biznesa forums. Tas veltīts mūsdienu globalizācijas un digitalizācijas mestajiem izaicinājumiem Latvijas tūrisma uzņēmējiem. Pasākumā varēs iepazīties ar labākajiem digitālā mārketinga risinājumiem tūrismā, uzzināt biežākos klupšanas akmeņus, saņemt praktiski noderīgus padomus ikdienas darbam, kā arī, balstoties uz pētījuma rezultātiem, paskatīties uz savu uzņēmumu no malas. Programma mājaslapā: www.balttour.lv/forum/

Izstādi-gadatirgu “Balttour” un biznesa forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Mediju pārstāvju ievērībai!
Lūdzam laikus akreditēties darbam izstādē “Balttour 2018” un elektroniski aizpildīt akreditācijas anketu www.bt1.lv sadaļā “Medijiem”. Akreditācija notiks līdz 30. janvārim.
Top