BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Karstus sveicienus Ziemassvētkos sūta “Erota 2018” zvaigznes!

Draiskus sveicienus Ziemassvētkos ir sarūpējuši “Erota 2018” mākslinieki, kuri gada skaistākos svētkus atzīmē īpašā veidā un ziemīgajās noskaņās dalās arī ar saviem faniem. Taču februāris būs vēl svelmaināks, jo Ķīpsalā notiks festivāls “Erots 2018”. Nepalaid garām!

Talantīgā pieaugušo filmu aktrise no Prāgas Terra Twain prot ne tikai sekot režisora norādījumiem uz filmēšanas laukuma, bet arī pati darina tērpus – viņai ir savs modes zīmols. Mākslinieces Ziemassvētku kolekcijā ir atrodami patiesi pikanti apģērba gabali dāmām, kuru valkātājas spētu izkausēt ikvienu vīrieti. Festivālā „Erots 2018” Terra būs sastopama kopā ar savu labu draudzeni Izabellu (Isabella Chrystin), kura mūs svētkos sveic ar seksīgu selfiju rūķa cepurē un atrāda savas jaunās krūtis pēc nesen veiktās plastiskās operācijas.

Īsts baudījums daiļajam dzimumam festivālā būs vīriešu striptīzs. Vīrišķīgi spēcīgais striptīza duets “Extazy” svētkos pozē kopā ar draudzenēm no apvienības “Euphoria”, ar kurām parasti uzstājas kopā šovos Maskavā. Viņi nerātnajā kartiņā atrāda savus kailos torsus uz sniegotas ainavas, iespējams, kārdinošākajos Ziemassvētku vecīša tērpos, kādus gadījies redzēt.

Ne visi Ziemassvētkus sagaida ģimeniski! Vīriešu striptīza zvaigzne Enjoy adventi ieskandina deju klubos. Puisis, saģērbts kā Ziemassvētku rūķis, dejo ap stabiem un izskatās īpaši neķītri un pavedinoši – īsts kārumiņš meitenēm! Savukārt “Erots” veterāni, saldais pārītis Caroline de Jaie un Max Rajoy, kuri Ķīpsalā ciemosies jau ceturto reizi, arī sagatavojuši jaukus selfijus.

Erotiskā teātra trupa no Amsterdamas “Olifanttakeover” kā vienmēr ir neatkārtojami radoši un savā burleskas šovā apspēlē svētku tematiku, ietērpjoties greznos trīs gudro tērpos – tā kā viņi ir duets, šogad mums nāksies iztikt ar diviem gudrajiem.

Ja Ziemassvētku vecītis būtu īsts, tad seksīgā somiete Irīna Tundra būtu viņa mīļākā palīdze – daiļava bildēs pozē tik tikko augumu piesedzošā elfu meitenes tērpā ar zaļu cepurīti. Arī toplesa baleta trupa “Lady-X” no Baltkrievijas ir gatava palīdzēt Salatēvam. Meitenes vienmēr izceļas ar īpaši grezniem tērpiem un graciozām kustībām – šoreiz sievišķīgais trio pozē pie eglītes un dāvanām skaistos baltizilos sniegbaltīšu tērpos ar sudraba akcentiem.

„Erota 2018” zvaigznes Ziemassvētkus ir padarījušas patiesi karstus, taču februāris būs vēl svelmaināks – kā zināms, divu kaislīgu nakšu garumā – 16. un 17. februārī – “Erota 2018” apmeklētāji varēs baudīt pikantu erotisko programmu ar karstasinīgām pornodīvām, valdzinošiem sieviešu un nerātniem vīriešu striptīziem un citiem seksuāli piesātinātiem priekšnesumiem. Paralēli šovprogrammai varēs nolūkot erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, filmas u. C. Seko līdzi jaunumiem www.erots.lv, kā arī www.facebook.com/ErotsLV/

Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs (http://ej.uz/kvd5) visā Latvijā. Sagādā dāvanu tagad, bet izsaiņo februārī! Ieeja no 18 gadu vecuma!

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Baltic Taxi”, “Bellevue Park Hotel Riga”, “Prieks Tūre” un “One Touch”.
Top