BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Lieliskas grāmatas lieliskiem lasītājiem jau februārī „Latvijas Grāmatu izstādē 2018”!

Trīs dienas – no 23. līdz 25. februārim – „Latvijas Grāmatu izstādē 2018” Ķīpsalā varēs tikties ar rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, darboties radošajās darbnīcās, mainīties ar grāmatām un iegādāties tās par izdevīgām cenām.

“Latvijas Grāmatu izstāde” ir nozīmīgākais grāmatniecības pasākums, kas Rīgā pulcē grāmatizdevējus, autorus, nozaru asociācijas, grāmattirgotājus, potenciālos izdevējus, bibliotekārus un lasītājus. Daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvā Latvijas un ārvalstu izdevniecības.

“Latvijas Grāmatu izstādē 2018” piedalīsies visi nozīmīgākie Latvijas grāmatizdevēji: “Zvaigzne ABC”, “Jānis Roze”, “Jumava”, “Pētergailis”, “Latvijas grāmata”, “Latvijas mediji”, “Kontinents”, “Madris”, “RaKa”, “Avots”, “Upe”, “Mansards”, “Dienas grāmata”, “Liels un mazs” un citi.

Pagājušā “Latvijas Grāmatu izstāde”, kuras viesu valsts bija Krievija, apliecināja, ka latviešiem interesē Krievijā izdotā klasiskā un mūsdienu literatūra. Arī šogad izstādē būs vairākas Krievijas izdevniecības!

Izstādes dalībnieku ekspozīcijās būs ne tikai plašs gāmatu piedāvājums visdažādākajām lasītāju gaumēm, bet notiks arī virkne pasākumu: jauno grāmatu prezentācijas, diskusijas ar rakstniekiem, konkursi un viktorīnas.

Izlasi Latvijas īpašos stāstus!
Sagaidot Latvijas simtgadi, „Latvijas Grāmatu izstāde 2018” aicina baudīt vēl nebijuši plašu un daudzpusīgu izstādes kultūras programmu – trīs dienās Ķīpsalā notiks 101 pasākums. Uz Lielās skatuves interesenti varēs piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar rakstniekiem un klausīties autoru priekšlasījumus. Savukārt omulīgi iekārtotajā Rakstnieku viesistabā izstādes apmeklētāji varēs aprunāties ar iemīļotajiem grāmatu autoriem un iegūt viņu autogrāfus. Tāpat konferenču zālēs noritēs grāmatniecības nozarei aktuāli semināri un meistarklases.

Jautrā lasītava mazajiem lasītājiem
“Latvijas Grāmatu izstādē 2018” būs arī daudzpusīga pasākumu programma pašiem vērīgākajiem un uzticamākajiem grāmatu draugiem – bērniem. Jautrajā lasītavā varēs satikt bērnu grāmatu autorus un varoņus, spēlēt attīstošās spēles, eksperimentēt, piedalīties aizraujošos konkursos, asprātīgās viktorīnās un iesaistīties citās radošās nodarbēs.

Mainies ar grāmatām!

Apmēram 3000 grāmatu – tāds ir Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija apmaiņas fonda ieguldījums “Grāmatu maiņas punktā”. Apmeklētāji tiek aicināti nest grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav vajadzīgas, lai iemainītu pret vēl nelasītām. “Grāmatu maiņas punktā” var atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem, uzziņu literatūru, mākslas grāmatas un dažādu citu lasāmvielu.

„Latvijas Grāmatu izstādi” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī izglītības izstāde “Skola 2018”, kas piedāvā visaptverošu informāciju par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs. Vairāk: www.bt1.lv/skola

Vairāk par “Latvijas Grāmatu izstāde”: www.bt1.lv/lbf/
Sekojiet jaunumiem arī sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/gramatuizstade

Darbalaiks:
23.–24. februāris 10.00–18.00
25. februāris 10.00–17.00

Biļetes cena: 1 EUR
Pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecības, ieeja ir bez maksas.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja izstādē ir bez maksas.
Ar izstādes “Skola 2018” biļeti ieeja “Latvijas Grāmatu izstādē 2018” – bez maksas!

Autostāvvieta – 3 EUR
Top