BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Mēbeles mājai un birojam vienuviet – izstādē “Baltic Furniture 2017”!

No 6. līdz 8. oktobrim Ķīpsalā notiks ievērojamākā mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde Baltijā – “Baltic Furniture 2017”. Tajā varēs apskatīt un iegādāties jaunākās mājas un biroja mēbeļu kolekcijas, modernus gaismas ķermeņus un interjera priekšmetus, kā arī kvalitatīvu mēbeļu furnitūru.

“Matraču meistars”, “King Koil Baltic”, “R&F Design”, “OR Furniture”, “Troja”, “ISKU”, “Wenden Furniture”… tie ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri izstādē priecēs ar plašu piedāvājumu, turklāt arī ar karstākajiem jaunumiem. Pirmo reizi “Baltic Furniture” savu piedāvājumu prezentēs arī tādi uzņēmumi kā “Vidzemes Mēbeļu fabrika”, “Domotex”, “Fascino”, “Saros EST”, “Berry Baldai” un vēl citi.

Apmeklētāji izstādē varēs iegādāties kvalitatīvas, mūsdienīgas, oriģinālas un funkcionālas mēbeles gan viesistabai, guļamistabai, virtuvei, vannas istabai un priekšnamam, gan biroja telpām.

Atsaucīgi eksperti interesentiem sniegs konsultācijas un dos padomus, lai telpas iekārtošana sagādātu mazāk raižu, turklāt izstādē varēs iegādāties gan gatavu produkciju, gan veikt individuālus pasūtījumus. Arī apgaismojuma risinājumu variācijas būs plašas, tāpēc ieplāno izstādes apmeklējumu un padari savu mājokli vēl ērtāku, mājīgāku un skaistāku!

Ik gadu “Baltic Furniture” vienkopus pulcē spēcīgus nozares ražotājus un tirgotājus, lai tie prezentētu aktuālākos produktus, dibinātu starptautiskus biznesa kontaktus un satiktu nozares profesionāļus – gatavās produkcijas vairumpircējus, dizainerus un mediju pārstāvjus. Ja arī Jūs vēlaties piedalīties izstādē “Baltic Furniture 2017”, tad sazinieties ar tās vadītāju Edgaru Skaru – mob.: +371 26406372, e-pasts: edgars.skara@bt1.lv.

Izstādi “Baltic Furniture” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.balticfurniture.lv. Sekojiet līdzi jaunumiem arī Facebook.com/baltic.furniture!

Darbalaiks:
6. un 7. oktobrī 10.00–19.00
8. oktobrī 10.00–17.00

Vienlaikus Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2017”, kurā Baltijas dizaineri un dizaina uzņēmumi prezentēs oriģinālas mēbeles, interjera un grafiskā dizaina darbus un dzīvesstila produktus. Vairāk: www.designisle.lv
Top