BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

13. oktobrī atklās izstādi “Vide un enerģija 2016”!

13. oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāks enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde “Vide un enerģija 2016”, kas piedāvās jaunākās tehnoloģijas un izdevīgākos energoefektivitātes risinājumus.

Īsi pirms izstādes oficiālās atklāšanas, plkst. 11.30, pie Izstāžu centra Ķīpsalā atklās jaunu, publiski pieejamu elektromobiļu uzlādes vietu.

Jaunās elektromobiļu uzlādes vietas atklāšanā piedalīsies:
Jānis Eglīts, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs;
Arnis Bergs, Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības vadītājs;
Timurs Safiuļins, Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas Enerģētikas aģentūra” direktors;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Gints Šāvējs, izstādes „Vide un enerģija” vadītājs.

Izstādes “Vide un enerģija 2016” oficiālā atklāšanas ceremonija notiks plkst. 12.00 Izstāžu centra hallē Nr. 1.

Izstādes atklāšanā piedalīsies:
Jānis Eglīts, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs;
Timurs Safiuļins, Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas Enerģētikas aģentūra” direktors;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Gints Šāvējs, izstādes „Vide un enerģija” vadītājs.

No 13. līdz 16. oktobrim izstādē „Vide un enerģija 2016” vairāk nekā 80 nozares uzņēmumu un organizāciju prezentēs jaunākās energoefektīvās siltumapgādes un mājokļu siltināšanas tehnoloģijas, videi draudzīgas apkures sistēmas, ventilācijas un kondicionēšanas iekārtas, LED apgaismes risinājumus, notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģijas un izdevīgākos risinājumus plašam interesentu lokam – sākot no iekārtām un projektiem lieliem uzņēmumiem un pašvaldībām un beidzot ar risinājumiem vidējiem un maziem uzņēmumiem. Būs arī izdevīgi piedāvājumi ikvienai mājsaimniecībai!

Izstādē norisināsies vairāki starptautiski semināri un konferences. 14. oktobrī notiks Rīgas Enerģētikas aģentūras organizētā starptautiskā konference „Energoefektivitāte – pirmais enerģijas avots ilgtspējīgai un noturīgai pilsētvidei”, kā arī vairāku dalībfirmu – “Robert Bosch”, “BEK-Konsult”, “Thermaflex” u. c. – rīkotie semināri un tehniskās apmācības speciālistiem par jaunākajiem risinājumiem energoefektivitātes, siltumapgādes un atjaunojamās enerģijas izmantošanas jomā. Detalizētu pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/bt1/ee/?link=00400000

Īpaša uzmanība izstādē veltīta videi draudzīgam transportam – e-mobilitātes ekspozīcijā būs aplūkojami elektromobiļi “Nissan Leaf”, “Nissan e-NV200”, “BMW i3”, “VW e-up!”, dažādu ražotāju elektrovelosipēdi un uzlādes stacijas. Ekspozīciju organizē Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju.

Saules tricikls, elektriskais divritenis „BOA”, pneimobilis, biodegvielas ražošanas tehnoloģija, elektroskrejritenis „Sentri” – tie ir tikai daži no latviešu izgudrojumiem vides tehnoloģiju jomā, ko arī visas četras izstādes dienas varēs apskatīt un izmēģināt Ķīpsalā. Vairāk par izstādes dalībnieku piedāvājumu uzziniet: www.bt1.lv/ee

Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem sociālajā tīklā: www.facebook.com/videenergija

Vienlaikus Ķīpsalā sākas starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2016” un nekustamā īpašuma, darījumu un investīciju izstāde „Realty & Investment 2016”.

Izstādes darbalaiks:

13.–15. oktobris 10.00–18.00
16. oktobris 10.00–17.00


Top