BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Uzzini par sporta fotogrāfijas dinamiku, izaicinājumiem, tehniku un aprīkojumu!

Aicinām visus interesentus uz tikšanos ar sporta fotogrāfu Raimondu Volontu 21. oktobrī izstādē „Riga Photo Show 2016”! Jums būs iespēja uzzināt sporta fotogrāfijas specifiku, izaicinājumus, sarežģītos un dažreiz arī bīstamos darba apstākļus, kā arī gūt ieskatu tehnikas un aprīkojuma izvēlē.

Raimonds Volonts sporta fotogrāfijas laukā strādā jau 17 gadus – ir izveidoti 15 rallija kalendāri, publikācijas grāmatās „Latvijas autorallijam 50”, „World Rallying”, „Viena Diena Latvijā”, „Dinamo Rīga” grāmatas no 2009. līdz 2016. gadam, fotogrāfijas žurnālos „Auto”, „Auto Bild”, „Gada Auto”, „Klubs”, „Next” u.c., kā arī interneta portālos „TVNET”, „Apollo”, „Delfi”, „Diena”, „Latvijas Avīze”.

Darba pieredze veidojusies, 6 gadus fotografējot „Bensons Honda Racing” Baltijas valstīs un Somijā, WRC Somijas, Bulgārijas un Polijas etapus, ERC rallija etapus Latvijā un Igaunijā, Pasaules čempionātus un Nāciju kausu motokrosā, „Davis Cup” ar Latvijas tenisa izlases piedalīšanos, Eiropas čempionāta posmus Mūsas trasē no 2011. līdz 2014. gadam, kā arī hokeja klubu „Dinamo Rīga” Latvijā, Krievijā, Šveicē, Čehijā, Slovākijā un Horvātijā pēdējo 8 gadu garumā. Tāpat arī Raimonds veidojis foto apskatus daudziem citiem sporta un korporatīvajiem pasākumiem.

Lekcija par sporta fotogrāfiju notiks 21. oktobrī plkst. 14.00–15.00 uz skatuves hallē Nr. 2.
Lekcija notiek sadarbībā ar „Sony”.

Top