BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau februārī – tūrisma izstāde un ceļojumu gadatirgus „Balttour 2016”!

No 5. līdz 7. februārim izstādē-gadatirgū „Balttour 2016” ar vērienu tiks atklāta jaunā ceļojumu sezona. Lieliskā atmosfērā iepazīties ar bagātīgām atpūtas iespējām un tūrisma jaunumiem no Latvijas un 40 citām pasaules valstīm būs gaidīts ikkatrs ceļotājs un atpūtnieks.

„Balttour 2016” ikviens atradīs sev ko piemērotu, jo vienuviet savus labākos un jaunākos piedāvājumus prezentēs apmēram 850 uzņēmumu no 40 Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Izstādes ekspozīcija būs iekārtota vairāk nekā 470 stendos abās Izstāžu centra hallēs.

Īpaši izstrādāti ceļojumu piedāvājumi
Izstādē „Balttour” ceļotājiem būs iespēja saņemt aktuālo informāciju par dažādiem galamērķiem un situāciju tajos, kā arī iegādāties ceļojumus par labām izstādes cenām. Varēs noskaidrot, kas ceļotājiem šobrīd ir jāņem vērā, un saņemt atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par ceļojumu organizāciju. Jau šobrīd tūrisma aģentūras rūpīgi strādā, lai izstādes „Balttour” apmeklētājiem būtu pieejamas labākās tūrisma iespējas un arī zemākas cenas. „Sadarbībā ar tiešajiem piegādātājiem gatavojam dažādus ceļojumu piedāvājumus: aviobiļetes tālajiem galamērķiem, brīvdienu ceļojumus uz Eiropas dienvidiem un eksotiskām valstīm, kruīzu ceļojumus un daudz, daudz citu piedāvājumu katrai gaumei un budžetam,” stāsta „Estravel Latvia” vadītāja Anta Jokste.

Krāšņā pasaule
Portugāle, Šveice, Malaizija, Spānija, Itālija, Taizeme, Ungārija... Ar šo un vēl daudzu citu valstu ceļojumu piedāvājumiem un galamērķiem varēs iepazīties visi, kurus vilina vērienīgie pasaules plašumi. Hallē „Atklāj pasauli!” interesenti ieraudzīs jaunus ceļojumu galamērķus, uzzinās par vilinošām atpūtas iespējām, kā arī iepazīs dažādas pasaules kultūras un pat nogaršos nacionālos labumus. Valstu nacionālajos stendos būs iespēja gan iepazīties ar konkrētās valsts kolorītu, gan klātienē aprunāties ar „visticamāko informācijas avotu” – cilvēkiem, kuri dzīvo šajās valstīs un zina pastāstīt par tūristiem vēl neatklātām atpūtas vietām.

Unikālā Latvija
Savukārt hallē „Apceļo Latviju!” apmeklētāji atklās nesen izveidotus maršrutus, uzzinās, ar ko nebijušu pārsteigs tūristu jau iemīļotās vietas, kā arī sajutīs Latvijas viesmīlību. Reģioni jau gatavo jaunus tūrisma ceļvežus, bukletus un brošūras, tāpēc iespējas smelties iedvesmu un idejas ceļojumiem pa Latviju būs bezgala daudz. Viesnīcas, viesu nami un spa centri plāno īpašus piedāvājumus atpūtai un veselības atjaunošanai. Vēl apmeklētāji varēs apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus un gardos Latvijas lauku labumus. Turklāt „Balttour 2016” apmeklējumu vēl neaizmirstamāku padarīs nepārtrauktā rosība uz skatuves, par ko rūpēsies pašmāju talanti un ārzemju viesi.

Izstādi-gadatirgu „Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), savukārt nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv
Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/balttour un twitter.com/Balttour
Top