BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Uzzini, kā tikt pie foršām ceļojumu un dzīvnieku fotogrāfijām!

Tev patīk ceļot un iemūžināt gūtos iespaidus, bet bildes ne vienmēr izdodas? Tavs mājas mīlulis labprāt pozē, bet rezultāts tāpat nav tāds, kā cerēts? Tad dodies uz izstādi „Riga Photo Show 2015” Ķīpsalā, jo tur ar praktiskiem padomiem semināros dalīsies fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis un dabas fotogrāfs Andris Eglītis.

Varbūt jau esi redzējis nesen medijos slavas lauciņā nonākušās iespaidīgās Ķemeru purva fotogrāfijas, kas uzņemtas rītausmā. Par šīm Jēkaba Andrušaita uzņemtajām fotogrāfijām sajūsminājās arī Lielbritānijas un Ķīnas mediji! Tāpat noteikti būsiet redzējuši Andra Eglīša darbus, jo viņa dabas un dzīvnieku fotogrāfijas rotā daudzus kalendārus un grāmatas, kā arī žurnālus „MMD” un „Zīlīte”.

Nofotografē suni, kaķi, alni vai dzeni!
Ja esi īstens dabas draugs, tad tev interesants būs Latvijā vadošā dabas fotogrāfa Andra Eglīša vadītais seminārs „Dzīvnieku fotografēšana dabā un mājās”, kas notiks sestdien, 24. oktobrī, plkst. 16.30. Andris stāstīs, kas kopīgs un atšķirīgs savvaļas un mājdzīvnieku fotografēšanā, atklās dzīvnieku bildēšanas metodes un paņēmienus. Tāpat varēs uzzināt par kadra kompozīciju, rakursu, attēla telpiskumu, pareizas gaismas izvēli un citām būtiskām niansēm. Varbūt arī tu atklāsi sevī dabas fotogrāfu un jau drīz tāpat kā Andris naktis un agrus rītus pavadīsi slēpņos, gaidot īsto brīdi, kuru notvert objektīvā!

Kur slēpjas lieliskas ceļojumu fotogrāfijas noslēpums?
Tiem, kas ceļo, bieži patīk dalīties ar gūtajiem iespaidiem fotogrāfiju veidā, taču tajās ne vienmēr izdodas redzēto parādīt tikpat iespaidīgi kā dzīvē. Veiksmīgai ceļojumu fotogrāfijai ir nepieciešams daudz vairāk, nekā tikai kamera un prasme to lietot, tāpēc fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis seminārā „Ceļojumu fotogrāfija – no plānošanas līdz rezultātam” iepazīstinās ar priekšnoteikumiem, kuri ir lieliskas ceļojumu fotogrāfijas pamatā. Interesenti uzzinās par sagatavošanās procesu pirms brauciena, fotogrāfiju mērķiem un izmantošanas veidiem, ceļojumu fotogrāfijas žanru un galarezultātā – kā iegūt fotogrāfijas, kas iedvesmos apkārtējos. Vēl fotogrāfs stāstīs par drošības pasākumiem, kas palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem gan ceļojuma laikā, gan pēc tā.

Tie ir tikai divi semināri no plašās „Riga Photo Show 2015” pasākumu programmas, kuru no 23. līdz 25. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ir aicināts izbaudīt ikviens interesents. Nāc, klausies un pilnveido gan radošās, gan tehniskās prasmes! Ar programmu var iepazīties izstādes mājaslapā: www.rigaphotoshow.lv

“Riga Photo Show” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, atbalsta – „Focus Nordic” ar kameru Pentax K-3II.

„Riga Photo Show 2015” darba laiks:
23. oktobrī 10.00–18.00
24. oktobrī 10.00–18.00
25. oktobrī 10.00–17.00

Vairāk par izstādi: www.rigaphotoshow.lv
Seko mums: www.facebook.com/rigaphoto.show
Top