LLU – nozares profesionāļu novērtēta un starptautiski atzīta augstākā izglītība


Meklē LLU Rīgā tikai trīs dienas – 28., 29. februārī un 1. martā, kad no Pils salas Jelgavā pārcelsimies uz Ķīpsalu un kopā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu iepazīstināsim studētgribētājus ar studiju iespējām.


LLU Jelgavā, starptautiski zināma kā Latvia University of Life Sciences and Technologies, piedāvā ap 60 studiju programmu biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Plašāk zināmas ir studijas lauksaimniecībā, veterinārmedicīnā un mežsaimniecībā, taču universitāte īpaši lepojas ar daudzveidīgajām inženieru un sociālo zinātņu programmām.

Šogad mūsu stendā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus LLU studentiem un mācībspēkiem par studiju un ārpusstudiju aktivitātēm, stipendijām, kā arī jaunākajiem pētījumiem universitātē. Ikviens interesents varēs apskatīt un uzzināt vairāk par LLU zinātnieku radīto robotu – nezāļu ierobežotāju, kas spēj atšķirt derīgos augus no nezālēm un tās ar lāzeri likvidēt. 

Apmeklētāji LLU stendā varēs vērot video prezentācijas par LLU sadarbību ar lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, jo LLU ir darba devēju TOP 5 ieteiktākā augstskola, ko ir augstu novērtējuši nozares profesionāļi. LLU ir kvalitātes zīmols jau piektajai Latvijas paaudzei, turklāt universitāte ir ieguvusi starptautisku atpazīstamību, 2019. gadā pirmo reizi iekļūstot prestižajā Times Higher Education pasaules universitāšu reitingā.

Vairāk informācijas: www.llu.lv
Facebook lapās /latvijaslauksaimniecibasuniversitate
Instagram bildēs /lluniversitate,
Twitter čivinātājos /@LLU_lv.1910879077_9938.jpg