Īsteno sapni par studijām ārzemēs kopā ar "Dream Foundation"!


Dream Foundation – organizācija ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi starptautiskās augstākās izglītības jomā, kas pārstāv vairāk nekā 60 augstskolu un universitāšu dažādās Eiropas valstīs - tai skaitā Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā, Zviedrijā, Somijā un citās. Izstādē SKOLA 2020 ikvienam būs iespēja personīgi satikt Dream Foundation konsultantus un uzzināt par:

- plašo studiju programmu klāstu (gan bakalaura, gan maģistra līmenī);
- kā izvēlēties vispiemērotāko studiju programmu;
- pieteikšanās procesu un termiņiem;
- finansēm (studiju maksa, stipendijas, valsts piešķirtie pabalsti dažādās valstīs u.c.);
- praktisku informāciju (kopmītnes, studentu darbi, studetu dzīve, izmaksas utt.)
- angļu valodas eksāmeniem. Dream Foundation Latvia ir arī oficiālais Cambridge Assessment English eksāmenu centrs Latvijā un piedāvā iespēju nokārtot straptautiski atzīto Cambridge C1 Advanced English eksāmenu.

Dream Foundation Latvia izglītības konsultanti paši ir studējuši ārzemēs un ir gatavi gan dalīties savā pieredzē, gan atbildēt uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Visbeidzot, šogad Dream Foundation savā stendā tradicionāli rīkos aizraujošu konkursu. Tiem, kas vēlas piedalīties, ir jāatnāk pēc dalības lentītes un jāuzzina no konsultantiem vairāk par konkursa noteikumiem. Galvenā balva – iespēja doties piedzīvojumā uz izlauzšanās spēli “Xroom.lv“.

Kontakti:
www.dreamfoundation.eu
latvia@dreamfoundation.eu
mob. tel. +371 249 482 23
Facebook: https://www.facebook.com/DFLatvia
Instagram: https://www.instagram.com/dflatvia738542839_9920.jpeg
1282259393_9920.jpg
493413855_9920.jpg