Vidzemes Augstskola izstādē “Skola 2020” aicina saredzēt nākotnes iespējas


Interesentam būs iespēja satikt Vidzemes Augstskolas (ViA) komandu ikgadējā lielākajā izglītības izstādē Latvijā „Skola 2020”, kas šogad norisināsies no 28. februāra līdz 1. martam starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”. Skolēni un viņu vecāki būs laipni aicināti iepazīties ar ViA studiju piedāvājumu un piedalīties izzinošās aktivitātēs. 


Zinot, cik ieinteresēti un zinātkāri ir topošie studenti un viņu vecāki, meklējot labāko studiju piedāvājumu, Vidzemes Augstskolas komanda izstādē “Skola 2020” aicina neformālā gaisotnē tikties ar augstskolas mācībspēkiem un administratīvo personālu, kas atbildēs uz dažādiem būtiskiem jautājumiem, kas saistīti gan ar studiju procesu, gan studentu dzīvi Valmierā, piemēram: Cik maksā kopmītnes? Cik bieži norisinās lekcijas? Vai studiju laikā būs iespēja iegūt arī praktisku pieredzi? Kādas būs darba iespējas pēc absolvēšanas? u.c. Jaunieši varēs iepazīties ar ViA studentiem un uzzināt viņu pieredzes stāstus par dzīvi un studijām Vidzemes lielākajā pilsētā. 

ViA stendā norisināsies arī aizraujošas un izzinošas aktivitātes “Saredzi neparasto”, kā, piemēram, acu skatiena izsekošanas spēle, kurā katram būs iespēja izglābt Vidzemes Augstskolas augus no lieliem, krītošiem krusas graudiem. Spēli izstrādājis ViA students Andris Ivanovs, kuru skolēni varēs sastapt izstādē piektdien, 28. februārī, un svētdien, 1. martā. Arī šogad, kā katru gadu, ViA būs sagādājusi pārsteigumu stenda apmeklētājiem. Katrs varēs ielūkoties savās acīs, atklājot to noslēpumus un unikalitāti. Projekts tapis sadarbībā ar fotogrāfu Mārtiņu Plūmi. Skolēniem, kuriem viņu studiju izvēle jau ir skaidra, būs iespēja par to pārliecināties, taču tie, kuri vēl domā un meklē vietu, kur augt, varēs ieraudzīt iespējas, kuras sniedz Vidzemes Augstskola. 

Interesentiem būs iespēja uzzināt arī par citiem ViA pasākumiem – Studenta anatomiju, kas norisināsies no 16. līdz 28. martam, Info dienu, kas interesentus pulcēs 21. martā, Atvērto durvju dienu un pikniku ar pasniedzējiem, kas notiks 6. jūnijā, kā arī dažādām ārpus studiju aktivitātēm.

Vidzemes Augstskola piedāvā iespēju studēt koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju līmenī kādā no 6 studiju virzieniem – Biznesa vadība, Informācijas tehnoloģijas, Mehatronika, Būvniecība, Komunikācija, mediji un pārvaldība, kā arī Tūrisms un atpūta.

Informāciju sagatavoja:
Dārta Rasa Ozola
Vidzemes Augstskolas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
dartarasa.ozola@va.lv
www.va.lv1576698772_9919.jpg
220038132_9919.jpg
636018231_9919.jpg
1896563048_9919.jpg