Sapņo nākotnē glābt cilvēku dzīvības? Iepazīsti ārsta palīga profesiju un darbu brigādē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā


Vēlies zināt, kā ir būt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķim un ar iedegtām bākugunīm traukties kopā ar savu brigādi glābt cilvēku dzīvības? Nāc uz izstādi “Skola 2020” un pavisam reāli ‘iekāp’ savā topošajā darbavietā – neatliekamās palīdzības auto, kurā mūsu mediķi palīdz pacientiem viskritiskākajās situācijās. Iespējams, tā sajutīsi, vai tas ir Tavs nākotnes aicinājums – kļūt par mūsu kolēģi!


Izstādē NMPD mediķi izrādīs visu, kas atrodas operatīvajā auto - uzzināsi vairāk par dažādo aprīkojumu cilvēku dzīvību glābšanai, noskaidrosi, kā mediķi saņem izsaukumus, kāpēc mašīnā ir planšete un dators, kā mēs nokļūstam pie pacientiem un daudzas citas atbildes uz Taviem jautājumiem. Varēsi arī veikt atdzīvināšanas pasākumus uz manekena, lai izprastu, kā palīdzēt nelaimē nonākušam cilvēkam. 

Ja nākotnē vēlēsies strādāt tieši pie mums, izstādē uzzināsi, kur un cik ilgi jāmācās un par ko Tev ir jāpadomā jau šobrīd, lai pēc dažiem gadiem varētu pievienoties mūsu lieliskajai komandai! Mūsu stendā satiksi brigādes mediķus, kuri vēl studē medicīnas koledžā un jau strādā pie mums un kolēģus, kuri studijas jau beiguši – no viņiem vairāk uzzināsi par darba iespējām NMPD gan studiju laikā, gan pēc tām. 
 
NMP dienesta sociālie tīkli:
www.facebook.com/NMPdienests
www.instagram.com/nmpdienests
www.twitter.com/NMPdienests508841588_9832.jpg
1726945380_9832.jpg
1925608252_9832.jpg
398344900_9832.jpg