SKOLA 2024 - Ventspils Digitālais centrs piedāvā plašu apmācību klāstu pedagogiem un citiem interesentiem BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Ventspils Digitālais centrs piedāvā plašu apmācību klāstu pedagogiem un citiem interesentiem


Ventspils Digitālais centrs un Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina uz savu stendu izstādē “Skola 2024”, kurā ikvienam interesantam būs iespēja iepazīties ar VIZIUM un Digitālā centra izglītības un ekskursiju piedāvājumu skolēniem, skolotājiem un ģimenēm, redzēt aizraujošus eksperimentus, piedalīties dažādās radošās aktivitātēs, darboties ar robotiem un noskaidrot sev interesējošos jautājumus pie atsaucīgajiem VIZIUM darbiniekiem! 

Ventspils Digitālais centrs ir unikāla pašvaldības iestāde, kas iegulda nozīmīgu darbu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) infrastruktūras attīstībā Ventspilī un Latvijā, īstenojot dažādus projektus, piedāvājot publiskos pakalpojumus, kā arī pilnveidojot gan ventspilnieku, gan citu Latvijas iedzīvotāju digitālās prasmes.

Pieaugošo izglītība
Laikā, kad digitālās prasmes ir ieguvušas īpaši lielu nozīmi ikdienas gaitās, darbā un izglītības procesā, Ventspils Digitālais centrs ir parūpējies, lai ikvienam būtu iespēja ērtā veidā pilnveidot savas digitālās prasmes, piedāvājot plašu apmācību programmu, kurā katrs varēs atrast savām interesēm vispiemērotāko! Īpaši ir padomāts par pedagogiem, kuriem ir iespēja apgūt dažādus tiešsaistes rīkus un lietotnes, kas palīdzēs gan mācību materiālu izstrādē, gan mācību procesa organizēšanā. Digitālais centrs piedāvā plašu tiešsaistes kursu piedāvājumu, izmantojot Moodle un Zoom platformas, tādēļ kursiem var pieteikties ne tikai ventspilnieki, bet arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji.

Ventspils Digitālais centrs piedāvā apgūt visdažādākās digitālās prasmes:
• mācību materiālu izveide un resursi darbam ar interaktīvo tāfeli;
• vizuālo materiālu veidošana ar Canva;
• bezmaksas rīki digitālā satura veidošanai;
• mājaslapas veidošanas pamati 7.klasei SKOLA2030 programmas apguvei datorikā,
• fotografēšanas pamati;
• Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Lightroom u.uml.;
• aSc Timetbaldes – stundu saraksta veidošana;
• arhitektūras modelēšana ar SketchUp;
• mājas datortīklu administrēšana u.c.

Tāpat Ventspils Digitālais centrs nodrošina iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bezmaksas pieeju internetam un datoriem, kā arī sniedz biroja pakalpojumus – drukāšana, skenēšana, laminēšana, ievākošana, dažādu datorprogrammu izmantošana u.c. Tāpat Digitālais centrs piedāvā telpu nomu semināriem un apmācībām.

https://www.digitalaiscentrs.lv/
https://www.facebook.com/VDCentrs/
https://www.instagram.com/vdcentrs/