SKOLA 2024 - Apmeklē kulinārijas meistarklasi un mācies pavārmākslu! BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Apmeklē kulinārijas meistarklasi un mācies pavārmākslu!Kāpēc lai ziemīgas sestdienas būtu domātas tikai filmu skatīšanai? Brīvo laiku var pavadīt aizraujoši un noderīgi, iegūstot jaunas zināšanas, kuras noderēs vienmēr – ēdienu gatavošana profesionāli!

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža piedāvā interesantu mācību programmu jauniešiem, kuriem ir vismaz 9 klašu izglītība – pavārmākslu! Nodarbības norit katru sestdienu no 10:00 – 15:00 pieredzējušā šefpavāra vadībā. Divu gadu laikā jaunieši apgūst augstās virtuves noslēpumus, ko vēlāk var pielietot, vai nu uzsākot profesionālās darba gaitas viesmīlības nozarē, vai priecējot ar saviem meistardarbiem ģimeni un draugus! Mācību programmas ietvaros iespējams arī doties praksē uz ārzemēm, saņemot gan atalgojumu, gan arī Erasmus stipendiju (konkursa kārtībā).

Ja vēlies uzzināt vairāk, no 23. līdz 25. februārim apmeklē HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledžas stendu izstādē “Skola 2024”! Sestdien, 24.februārī, nāc uz kulinārijas meistarklasi un skaties, kādus šedevrus var pagatavot tikai 20 minūšu laikā! Precīzo kulinārās meistarklases norises laiku skaties HOTEL SCHOOL Facebook profilā.

Uz tikšanos izstādē “SKOLA 2024”!

https://hotelschool.lv/
https://m.facebook.com/hotelschool.riga?_rdr