SKOLA 2024 - Balvu izlozes, mīmi, konkursi angliski – izstādē “Skola 2024” piedāvā “London Gates” izglītības centrs BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Balvu izlozes, mīmi, konkursi angliski – izstādē “Skola 2024” piedāvā “London Gates” izglītības centrs


“London Gates” ir izglītības centrs, kurā bērni un pusaudži iepazīst pasauli angļu valodā un gatavojas studijām starptautiskajās augstskolās.  “London Gates” stendā izstādē “Skola 2024” būs daudz maģijas: metaforiskās kārtis ieteiks pareizo programmu, kas palīdzēs atraisīt skolēna potenciālu, pasaules karte atklās nākotnes studiju iespējas, bet mīmu pazinēji varēs laimēt zeķes, somas vai uzlīmes. Apmeklētājiem būs iespēja redzēt arī aizraujošas debates starp mūsu harizmātiskajiem angļu valodas skolotājiem.

Jau vairāk nekā desmit gadus bērni no visas pasaules kopā ar “London Gates” pēta zinātnes, veic eksperimentus un iestudē lugas, attīstot kritiskās domāšanas prasmes, mācoties strādāt grupā un sasniegt mērķus. Nelielu grupu draudzīgā vidē ar atbalstošiem pieaugušajiem āpkārt bērni sāk runāt angliski bez bailēm.

“London Gates” ir akreditējusi “Pearson Edexcel”, Lielbritānijas lielākā eksāmenu komisija. Bērni var iegūt starptautisku atestātu iGCSE un A-levels sertifikātu, nokārtot IELTS un sagatavoties uzņemšanai labākajās pasaules augstskolās.

London Gates Education Group
Адрес: Elizabetes iela, 65, 4th floor, LV-1050
https://riga.londongates.org/
+371 66 010 108, +371 25660917
https://www.facebook.com/londongatesriga
https://www.instagram.com/londongates_riga/