SKOLA 2024 - Rīgas Stradiņa universitāte gaida gan skolēnus, gan jau strādājošus profesionāļus BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Rīgas Stradiņa universitāte gaida gan skolēnus, gan jau strādājošus profesionāļus


Starptautiska vide, izcilība un inovācijas – tā ir Rīgas Stradiņa universitāte, kas savā stendā gaidīs gan skolēnus, kas sper pirmos soļus pretī augstākajai izglītībai un meklē sev piemērotāko bakalaura studiju programmu, gan jau strādājošus profesionāļus, kuriem būtiski celt savu konkurētspēju un pilnveidot zināšanas maģistrantūrā.


Iet uz “mediķiem”, studēt žurnālistiku, tiesībzinātnes vai biznesu? Kā savienot studijas ar darbu un privāto dzīvi un vai lekcijas notiks arī pa dienu un brīvdienās? Kādā vidē norit studijas, ko no manis prasīs un kādas iespējas iegūtais diploms pavērs? Noskaidro visu, kas tevi interesē un atrodi piemērotāko programmu. Mūsu studenti un mācībspēki būs rokas stiepiena attālumā!


Turklāt RSU stendā tev būs iespēja iemēģināt simulāciju tehnoloģijas, jo būsim atveduši līdzi gan SimMan 3G pacienta simulatoru un intravenozās injekcijas simulācija, kā arī mūsu stendā tiks izvietota studentu medija “Skaļāk” pop-up studija, kur jauniešiem būs iespēja iepazīties ar tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas izmantoti mācību procesā.


Nāc un iepazīsti starptautiskāko universitāti Latvijā! RSU ir izcila vieta tavai izaugsmei!

Rīgas Stradiņa universitāte
https://www.rsu.lv/
https://www.facebook.com/RigasStradinauniversitate
https://www.instagram.com/rsu.lv/