SKOLA 2024 - Izvēlies nākotnes profesiju RTU stendā! BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izvēlies nākotnes profesiju RTU stendā!


Arī šogad Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ar savu klātbūtni priecēs izstādes “Skola” dalībniekus. Satiec studentus no visām četrām RTU fakultātēm, Arhitektūras un dizaina institūta, četriem reģionālajiem studiju un zinātnes centriem, RTU Latvijas Jūras akadēmijas un Jūrskolas, RTU Olaines tehnoloģiju koledžas, kā arī RTU Inženierzinātņu vidusskolas un RTU Starptautiskās zinātņu un tehnoloģiju skolas jeb RTU International School of Science and Technology pārstāvjus.

 
Izstādes laikā interesenti varēs doties ekskursijās uz RTU fakultātēm un laboratorijām Ķīpsalas studentu pilsētiņā, izaicināt sevi, pārbaudot savas prasmes inženierzinātnēs un zināšanas eksaktajos priekšmetos un mākslā, balvās saņemot RTU suvenīrus, kā arī apmeklēt RTU stenda virtuālās realitātes zonu.

 
Papildus tam, iepazīsti studenta dzīvi pie RTU Studentu parlamenta stenda, kur mūsu studenti palīdzēs Tev pastāstīs par ārpusstudiju iespējām studentu pārstāvniecībā, kā arī praktiskās atziņas no studenta dzīves. Pie RTU Talantu programmas un RTU informācijas stenda atklāj RTU Talantu programmas sniegtās iespējas un noskaidro ārpusstudiju aktivitāšu piedāvājumu.

 
Uz izstādes skatuves “Saies” piektdien, 23. februārī, plkst. 14.30 pastāstīsim par RTU Talantu programmu un ieguvumiem no soft skills mācībām, uz atvērtās skatuves sestdien, 24. februārī, plkst. 12.30 RTU norisināsies diskusija par sievietēm STEAM, savukārt svētdien, 25. februārī, plkst. 13.00 kopā ar ar RTU studentiem izzini dažādus studenta dzīves aspektus un piedzīvojumus.

 
RTU stendā būs iespējams iepazīties ar Orbit8 karjeras asistentu. Tas ir digitāls risinājums studējošo karjeras izaugsmes atbalstam, talantu vadībai un studiju pieredzes individualizēšanai.


Ieskaties, kā mums gāja pagājušajā gadā!
www.facebook.com/rigastehniskauniversitate/videos/1149739735736973


Pieseko mums sociālajos tīklos un seko jaunumiem mājaslapā rtu.lv!

https://www.facebook.com/rigastehniskauniversitate
https://www.instagram.com/rtu.lv
https://www.tiktok.com/@rtu.lv