SKOLA 2024 - Izdevniecība “Liels un mazs” savā 20. jubilejas gadā aicina svinēt kopā un piedāvā jaunumus BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izdevniecība “Liels un mazs” savā 20. jubilejas gadā aicina svinēt kopā un piedāvā jaunumus


Ar bērnu grāmatu izdevniecības “Liels un mazs” grāmatām izaugusi vesela lasītāju paaudze! Savā 20. jubilejas gadā izdevniecība izstādē “Skola 2024” piedāvās divus pavisam svaigus jaunumus: Volfa Erlbruha par moderno klasiku dēvētā bilžu grāmatu "Pīle, Nāve un tulpe" un Lindas Gabarajevas dzejoļu krājumu "Kosmoss ir virs bēniņiem". Būs arī grāmatas par sirsnīgām cenām.

Volfa Erlbruha par moderno klasiku dēvētā bilžu grāmata "Pīle, Nāve un tulpe", kurā atspoguļota neparasta draudzība starp Pīli un Nāvi. “Pīle, Nāve un tulpe” ir meditatīva bilžu grāmata, kas apcer miršanu un samierināšanos ar nāves neizbēgamību, pieņemot nāvi kā dzīves daļu. Grāmatu, kas var kalpot kā pamats tālākām sarunām par škietami smagām un sarežģītām tēmām, no vācu valodas tulkojusi Signe Viška, grāmatas autors ir Astridas Lindgrēnes memoriālās balvas laureāts.

Savukārt bērnu dzejā šogad sevi pieteiks Linda Gabarajeva, kuras krājumu "Kosmoss ir virs bēniņiem" ilustrējusi māksliniece Kristīne Martinova. Dzejoļu krājums sakņojas kontrastiem un detaļām bagātā, neizskaistinātā, bet brīnumainu notikumu un negaidītu pārvērtību pilnā bērnības pieredzē. Tai pievienojušās izjūtas par bērnību, kas vēlreiz ienākusi autores mājās, jau pa citām durtiņām – dzejoļos klātesoši ir arī vecāki, viņu bailes un nogurums, un liels, nopietns apbrīns, pieredzot savu bērna bērnību.

Izstādē, tāpat kā visu februāri “Liels un mazs” interneta veikalā, par sirsnīgām cenām piedāvājam grāmatas, kas palīdzēs bērniem satikties ar savām emocijām.

Izstādē būsim sagatavojuši “Dārgumu lādi”, kurā pirmajiem apmeklētājiem būs iespēja atrast pa kādam eksemplāram no sen izpārdotām grāmatām, savukārt zemāko cenu mednieki varēs iegādāties grāmatas no “Brāķīšu kastes”.

Jaunumus un citas grāmatas izstādes apmeklētājiem jāmeklē izdevniecības “Liels un mazs” stendā (nr. 223).

Sekot izdevniecības jaunumiem var sociālo tīklu kontos: facebook.com/lielsunmazs un instragram.com/lielsunmazs