SKOLA 2024 - "STABILO" – augstas kvalitātes rakstāmpiederumi skolēniem, studentiem un biznesa profesionāļiem BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

"STABILO" – augstas kvalitātes rakstāmpiederumi skolēniem, studentiem un biznesa profesionāļiem


Grāmatnīca “Globuss’’ istādes “Skola 2024’’ apmeklētājiem piedāvās lielisku iespēju iegādāties kvalitatīvos vācu ražotāja STABILO rakstāmpiederumus par īpaši izdevīgām izstādes cenām. 


Sestdien, 24.februārī no plkst. 12.00 līdz 13.00 grāmatnīcas “Globuss’’ stendā aicinām visus uz radošo stundu kopā ar STABILO. Piedalieties konkursos, uzzīmējiet savas mīļākās grāmatas vāku vai izmēģiniet jaunākos STABILO produktus.


STABILO ir viens no vadošajiem rakstāmlietu ražotājiem Eiropā un šī ražotāja pildspalvas, zīmuļus, flomāsterus un - protams - marķierus rakstītāji un zīmētāji iemīļojuši arī Latvijā. Ar ko STABILO iekaroja pasaules uzmanību? 1971. gadā tieši STABILO tika izgudrots pirmais teksta izcelšanas marķieris, kas tagad kļuvis par ierastāko lietu mūsu ikdienā. Kopš tā laika STABILO arvien nosaka tendences un rada jaunus rakstāmpiederumus, iepriecinot savus uzticīgos klientus ar jaunām krāsām un nemainīgi augstu kvalitāti.


Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja STABILO oficiālais izplatītājs Latvijā piedāvājot augstas kvalitātes un oriģinālu sortimentu.

Seko līdzi grāmatnīcas "Globuss’’ jaunumiem un aktualitātēm:
https://eglobuss.lv/
https://www.facebook.com/gramatnicaglobuss
https://www.instagram.com/gramatnicaglobuss

Meklē STABILO sociālajos tīklos:
https://www.facebook.com/stabilolatvia/