SKOLA 2024 - Pievienojieties novatoriskajai zinātnes un tehnoloģiju bakalaura programmai Tartu universitātē! BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Pievienojieties novatoriskajai zinātnes un tehnoloģiju bakalaura programmai Tartu universitātē!


Tartu Universitāte izstādes "Skola 2024" apmeklētājiem piedāvās uzzināt visu par studiju iespējām savā augsti vērtētajā, nākamās paaudzes zinātnes un tehnoloģiju bakalaura programmā! 

Tartu Universitāte ir starp 350 labākajām universitātēm pasaulē, pateicoties savai pasaules līmeņa zinātnes un tehnoloģiju bakalaura programmai. Programmai ir 3 novirzieni: ģenētika un biotehnoloģija; bioinženierija un robotika; ķīmija un materiālā zinātne. Programma sniedz plašu dabas un eksakto zinātņu un tehnoloģiju pārskatu. Pirmajā kursā studenti apgūst priekšmetus, kas tiem dod labas pamatzināšanas un sagatavo darbam ar modernām tehnoloģijām un materiāliem. Vēlāk studenti izvēlas piemērotu specializācijas virzienu, balstoties uz iegūto praktisko pieredzi un zināšanām par dažādām jomām.

Mācību programmas vispārējais mērķis ir nodrošināt absolventiem plašu akadēmisko izglītību dabaszinātnēs, kas dod iespēju turpināt studijas maģistrantūrā vai uzsākt darbu profesijās, kurās nepieciešamas pamatzināšanas nozarē un vienkāršākas darba prasmes, piemēram, monitoringa centros, dažādos IT uzņēmumos vai tehnoloģiski kompetenta laboratorijas personāla sastāvā. Tātad pēc absolvēšanas studenti var vai nu sekmīgi turpināt maģistrantūras studijas jebkurā dabaszinātņu jomā vai sākt karjeru modernā tehnoloģiju uzņēmumā.

Ja vēlies kļūt par nākamās paaudzes zinātnieku vai inženieri, iegūt pasaulē atzītu augstāko izglītību top 350 universitātē pasaulē un padarīt pasauli gaišāku, Tartu Universitātes Zinātnes un tehnoloģiju programma ir domāta tev!

Piesakies studijām Tartu Universitātē tiešsaistē līdz 15. aprīlim!  Tartu universitāte būs arī izstādē "Skola 2024", lai klātienē atbildētu uz jautājumiem!

https://st.ut.ee/
ilona.faustova@ut.ee
https://www.instagram.com/st.unitartu/