SKOLA 2024 - 7.–12.klašu skolēnus aicina piedalies mikročempionātā enerģētikā “Junior Skills ENERGO” BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

7.–12.klašu skolēnus aicina piedalies mikročempionātā enerģētikā “Junior Skills ENERGO”


Pirmoreiz izstādē "Skola 2024” notiks mikročempionāts enerģētikā jauniešiem “Junior Skills ENERGO”, kurā aicināti piedalīties 7.–12.klašu skolēni. Čempionāts norisināsies 23. un 24. februārī no plkst. 10.30 līdz 16.00 “Mācību centra MAGNUM’’ stendā (Nr. 115). Labākajiem katrā klašu grupā paredzētas praktiskas balvas no sadarbības partneriem.


Līdz 22. februāra plkst. 17.00 atvērta savlaicīgā pieteikšanās čempionātam: www.mcmagnum.lv/pieteikumsjuniorskillsenergo


Dalībai būs iespēja pieteikties arī izstādes laikā uz vietas „Mācību centrs MAGNUM” stendā. Arī skolotāji un vecāki aicināti piedalīties neformālā uzdevumu izpildē, čempionāta brīvajos brīžos.

 
Mikročempionātā būs jāveic praktiski uzdevumi, piemēram, lampas pieslēgšana, USB rozetes pieslēgšana, LED lampas dimmēšana u.c. Konkursa uzdevumiem atvēlētais laiks komandai vai individuāli – viena stunda. Dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija.


Katras dienas uzvarētāju paziņošana pulksten 16.30. Ja uzvarētājs nebūs uz vietas – organizatori sazināsies par balvas saņemšanu.

 
Papildus izstādes laikā „Mācību centrs MAGNUM’’ piedāvās skolēniem praktiskas nodarbības par elektroenerģiju, uz kurām tiek aicināts ikviens interesents.
Izstādes laikā iepazīstināsim ar mūsu JAUNUMU - programmu „PALĪGS SKOLĀM – radoši un saprotami par ELEKTRĪBU”. Tā izstrādāta, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas un palīdzētu ikdienas darbā skolotājiem - www.mcmagnum.lv/paligs-skolam.


Ja ir jautājumi par mikročempionātu vai programmu „Palīgs SKOLĀM” – aicinām sazināties ar projektu vadītāju Indru Knipši pa tālruni 26160525 vai rakstot uz macies@mcmagnum.lv.

Mācību centrs “MAGNUM”