SKOLA 2024 - “ISKU” prezentēs jaunumus mācību iestāžu mēbeļu industrijā BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

“ISKU” prezentēs jaunumus mācību iestāžu mēbeļu industrijā


Šogad izstādē “Skola 2024” piedalīsies arī mēbeļu ražotājs “ISKU”, lai prezentētu jaunākās tendences skolas mēbeļu jomā. Stendā būs apskatāmas gan “ISKU” klientu vidū iecienītās mēbeļu sērijas “Prima” un “Summa”, gan arī jaunākā krēslu sērija “Iris”. Lai paplašinātu mēbeļu piedāvājumu, “ISKU” ir uzsākuši jaunas sadarbības ar citiem mēbeļu ražotājiem un tās prezentēs arī šajā izstādē.

 
Ergonomika, zaļā ražošana, modernas krāsas un lietotājiem draudzīgs dizains ir vērtības, kas raksturo “ISKU”. Par to būs iespēja pārliecināties arī “ISKU” stenda apmeklētājiem.

 
“ISKU” ir mēbeļu ražošanas līderis Somijā kvalitātes un industriālo inovāciju jomā kopš 1928. gada. Mūsu mērķis ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes mēbelēm, nodrošinot atbildīgu ražošanu. “ISKU” izstrādā un ražo skolēniem paredzētas mēbeles jau vairāk nekā 90 gadus. ISKU ražotne Lahti, Somijā ir viena no modernākajām ražotnēm mēbeļu industrijā Eiropā.

“ISKU” ražošanas un atbalsta pakalpojumos izmanto kvalitātes sistēmu, kas ir saderīga ar ISO 9001. “ISKU” vides pārvaldības sistēma ir sertificēta un atbilst ISO 14001 standartam. “ISKU” dizains iedvesmojas no Somijas mežiem, tīrām izejvielām un videi draudzīgām ražošanas metodēm.

ISKU
Salona adrese: Rīga, Katlakalna iela 6D
https://isku.lv/
https://www.facebook.com/Isku.lv
https://www.instagram.com/iskulatvija/