SKOLA 2024 - "Oxford University Press" un grāmatnīca "Globuss" apvieno spēkus, lai piedāvātu inovatīvus svešvalodu mācību līdzekļus. BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

"Oxford University Press" un grāmatnīca "Globuss" apvieno spēkus, lai piedāvātu inovatīvus svešvalodu mācību līdzekļus.


Izstādes atklāšanas dienā, 23.februārī, plkst. 12.00 uz Atvērtās skatuves notiks informatīva prezentācija par jaunākajiem izdevēja "Oxford University Press" digitālajiem macību līdzekļiem. Šie resursi ir veidoti, lai palīdzētu skolēniem uzlabot valodas prasmes, pilnveidot vārdu krājumu un sagatavoties valsts pārbaudes darbiem.


Pēc prezentācijas, universitāšu pārstāvjiem tiks sniegta iespēja izzināt un izmēģināt tiešsaistes vērtēšanas rīku "Oxford Placement Test", kas ir īpaši izstrādāts skolām un izglītības iestādēm skolēnu valodas līmeņa ērtai noteikšanai. Šī iniciatīva piedāvā iespēju dialogam starp izdevēju un augstskolu pārstāvjiem, radot jaunas sadarbības iespējas un piedāvājot kvalitatīvus mācību līdzekļus studentiem.


Izdevniecības "Oxford University Press" un grāmatnīcas "Globuss" kopīgais mērķis ir atbalstīt izglītību, piedāvājot inovatīvus risinājumus, kas veicina valodas apguvi un izcilus rezultātus mācību procesā. Šī sadarbība nodrošina daudzveidīgu un efektīvu rīku klāstu, kas atbilst mūsdienīgajām izglītības prasībām.

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Mēs esam eksperti svešvalodu apmācību materiālu jomā jau vairāk kā 25 gadus. "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO’’ oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.


"Oxford University Press" (OUP) turpina stiprināt savu pozīciju kā viena no vadošajām universitāšu izdevniecībām pasaulē, kas specializējas pētniecības, izglītības un angļu valodas mācību jomā. Ar mērķi uzlabot mācību procesu un sniegt plašākas iespējas studentiem un skolotājiem, OUP ievieš jaunu pieeju, piedāvājot daudzveidīgus mācību līdzekļus ar papildu resursiem. OUP papildu resursi ir pieejami dažādās formās, piemēram, tiešsaistes platformās, digitālajās lejupielādēs un papīra formātā, nodrošinot elastīgumu un pielāgojamību dažādām mācību vajadzībām.


Seko līdzi grāmatnīcas ‘’Globuss’’ jaunumiem un aktualitātēm:

https://eglobuss.lv/
https://www.facebook.com/gramatnicaglobuss
https://www.instagram.com/gramatnicaglobuss